• ФІФА підтримує Суркіса

  • Четвер, 27 січня 2011 року

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) зажадала від Федерації футболу України (ФФУ) не приймати будь-яких рішень, пов'язаних зі зміною нинішнього президента Федерації футболу України Григорія Суркіса.

За даними сайту ФФУ, після спроби внесення на порядок денний Конгресу питання про позбавлення повноважень чинного глави федерації Г. Суркіса він був зірваний. Після чого віце-президент федерації С. Стороженко звернувся з листом до ФІФА, в якому повідомив про вимогу більшості членів Федерації футболу України провести позачергову асамблею, головним питанням порядку денного мало стати обговорення вотуму недовіри діючому президенту ФФУ.

З достовірних джерел стало відомо, що причиною скликання позачергової генеральної асамблеї виявився тиск на деяких делегатів з боку членів уряду і людей, що не мають відношення до Федерації футболу України.

Міжнародна федерація футбольних асоціацій зажадала забезпечити незмінність нинішнього виконавчого комітету ФФУ до терміну завершення його повноважень, який закінчується в 2012 році. ФІФА зробила акцент на тому, що не визнає ніякого іншого керівництва, яке з'явилося внаслідок потворного втручання у справи федерації і порушення регламенту роботи керівних органів комітету ФФУ.

Такі обставини також знайшли відгук серед представників УЄФА, які закликають зупинити внутрішні протиріччя ФФУ, що надалі може заподіяти шкоди підготовці України до Євро-2012.

Більше того, у разі ігнорування цих вимог ФІФА, остання буде змушена, згідно зі своїм Статутом, призупинити членство представників Федерації футболу України у цій організації. Це означає, що українські команди і клуби не зможуть виступати у змаганнях під її егідою.

Олексій Шульга. Велика Епоха, Україна

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...