Ліга чемпіонів: гра «Шахтаря» та «Баварії» завершилася нічиєю

Капітан «Шахтаря» Даріо Срна біжить із м'ячем у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» і «Баварією», 17 лютого 2015 року. Фото: Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images
Перші у цьому році матчі Ліги чемпіонів УЄФА відбулися 17 лютого. Український чемпіон «Шахтар» удома (гра проходила у Львові) зіграв суху нічию із німецьким суперклубом «Баварія» 0:0. Хто в кінцевому рахунку пройде до чвертьфіналу, вирішить матч-відповідь у Мюнхені 11 березня.

Нічия між суперниками вийшла і за ударами у площину воріт — 1 в української команди (всього 1) і 1 у німецької (всього 8).

Примітно, що це була перша гра для «Шахтаря» після зимової перерви, яка тривала 2,5 місяці, й «оранжево-чорні», щонайменше, її не провалили.

Хабі Алонсо зіграв свій сотий матч у Лізі чемпіонів, який виявився затьмареним видаленням його з поля за другу жовту картку.