Панорами

Всі категорії визначних місць Києва

Визначні місця Києва: Панорами

Назва Зображення Короткий опис Адреса
Оглядовий майданчик «Красний двір»

«Красний двір» — стилізований оглядовий майданчик з чудовим видом на Дніпро. Помилуватися краєвидами тут можна також із дерев’яної башти.

Національний ботанічний сад ім. М.Гришка
Парк «Володимирська гірка»

Парк «Володимирська гірка» — одне з кращих місць для прогулянок у Києві, з якого відкриваються мальовничі пейзажі міста та Дніпра. Прогулюючись терасами парку, можна оглянути пам’ятник князеві Володимиру, відпочити в Кокорівській альтанці.

Михайлівська гора
Парк слави

Розташований на схилі Дніпра, Парк слави — один із кращих нагірних парків міста. З його верхнього плато розкривається панорама Дніпра і Лівобережжя. Тут розташований Меморіал Вічної слави та Меморіал пам’яті жертв Голодомору в Україні.

станція метро «Арсенальна», площа Слави
Велика лаврська дзвіниця

Лаврська Дзвіниця — архітектурна пам’ятка міста, збудована у 1745 році на кошти гетьмана Івана Мазепи. Восьмигранна і чотириярусна вежа дзвіниці є однією з найвищих споруд Києва. З верхнього ярусу будівлі відкривається чудова панорама міста.

вул. Лаврська, 21
Оглядовий майданчик на щиті статуї «Батьківщина-Мати»

Оглянути столицю, як на долоні, з 92-метрової вершини можна з оглядового майданчика на щиті статуї «Батьківщина-Мати». З двох отворів у щиті відкривається також чудова панорама Дніпра.

Національний музей історії Великої Вітчизняної війни