ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нянька з хвостиком: собака дбала про дитину, як справжня матуся

Велика Епоха
Фото: Фейсбук Christine Jo Miller
Фото: Фейсбук Christine Jo Miller

Крістін Джо Міллер і її чоловік зі штату Небраска, США, ще до народження дочки завели бернського зенненхунда на прізвисько Берклі. Коли у них народилася дитина, вони спочатку побоювалися підпускати собаку до неї. Але одного разу поведінка Берклі змусила їх поміняти свою думку, пише видання The Dodo.

Батьки помітили, як їх дочка Елені радіє, коли в кімнаті знаходиться Берклі.

«Раніше я намагалася не підпускати Берклі близько до дочки, бо він такий великий, — розповіла Крістін виданню. — Але його присутність в кімнаті робила Елені такою щасливою. Як тільки ми дозволили йому бути поряд з нею, ми зрозуміли, наскільки він насправді ніжний».

Коли Елені виповнилося вісім місяців, батьки встановили в дитячій радіоняню, щоб стежити за дитиною під час сну. Незабаром вони з'ясували, що не самотні у своїх намірах. Після перегляду відеозапису батьки переконалися, що Берклі теж перевіряє дівчинку, коли вона спить. Він підходить до її ліжечка і, переконавшись, що з нею все в добре, повертається і спокійно виходить.

Фото: Фейсбук Christine Jo Miller

«Він ніколи не робить нічого дивного. Просто перевіряє, повертається і йде. Так що я знаю, що це його обов'язок як члена сім'ї», — говорить Крістен.

Зараз Еліни виповнилося два рочки, і вона знає, що Берклі доглядає за нею.

«Я сказала їй, що він перевіряє її, щоб вона була в безпеці ночами, — говорить мама. — Вона просто усміхнулася і сказала: ''О-о-о-о-о''».

Ролик користувачів просто розчулив.

«Бернський зенненхунд дуже добре ладнає з дітьми. Мої діти — підлітки, і якщо я навіть підвищую на них голос, вона встає між мною і ними й гавкає на мене! Вони її діти!» — поділилася одна з користувачок.

«Моя собака спала з моєю старшою дитиною сім років, поки вона не померла від раку. Тепер вона просто розчавлена​​», — розповіла інша.