Неділя, Лип 12, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Мама двох дітей за два роки створила екологічні дитячі ясла без пластику (ФОТО)

П'ятниця, 5 червня 2020 року

Усі пластикові іграшки, обладнання та упаковку для їжі в установі було замінено виробами із природних або перероблених матеріалів, і це вже дало помітний позитивний результат.

Ясла New World знаходяться в місті Вашингтон, графство Тайн-енд-Уїр, Англія. Тепер вони стали першим дошкільним закладом, котрий не використовує пластик. На переобладнання чотирьох кімнат, а саме ремонт і заміну предметів інтер'єру, знадобилося 400 фунтів стерлінгів (приблизно 12 500 грн).

Усі іграшки та обладнання з пластику було вивезено — їх пожертвували благодійним магазинам і нужденним сім'ям.

Натхненником змін стала Емілі Паджетт (Emily Padgett), менеджер і мама двох дітей. Вона вважає, що використання у грі та навчанні речей із природних матеріалів стимулює уяву дітей і дозволяє їм бути більш допитливими.

За словами Емілі, вихователям стало легше працювати з дітьми, які страждають на аутизм. Оскільки пластикові іграшки загалом дуже яскраві, вони погано сприймаються такими дітьми, і це стримує їхній розвиток. Після того, як дитячі ясла перейшли на іграшки більш спокійних відтінків (наприклад, білого, пастельного та коричневого), у дітей покращилося сприйняття під час гри, що також стимулювало їхнє творче мислення.

Зараз в яслах використовуються плетені кошики, елементи декору з мішковини, дерев'яні африканські іграшки, чемодан із піском та різні скляні світильники. На кухні перестали використовувати пластикову упаковку, а прибиральникам видають миючі засоби в багаторазових пляшках.

Емілі розповідає, що найбільше дітям подобаються африканські дерев'яні іграшки. Також вони люблять грати з валізою, наповненою піском, де можна викладати орнаменти з різнокольорових сухоцвітів та інших природних елементів.

Заміна пластикових матеріалів на природні вже отримала позитивні відгуки від батьків.

«Після нововведень ми дійсно помітили, що поведінка дітей змінилася, — говорить Емілі. — Вони більш захоплені і демонструють вищі показники цікавості та допитливості».

Читайте далі:

Медитація перетворює галасливих агресивних школярів на добрих спокійних дітей

Універсальні поради для виховання дошкільнят

Китайські іграшки: привіт із тюрми?

Comments   

загрузка...