• З кавового лушпиння можна робити екочашки: стартап HuskeeCup

  • Діна Матвієнко | Велика Епоха
    Середа, 23 серпня 2017 року

Стартап із Австралії знайшов цікавий спосіб, як використовувати кавове лушпиння, сотні тонн якого викидають виробники кави в усьому світі, — робити із нього екологічно безпечні чашки HuskeeCup. Це допоможе зменшити кількість відходів до нуля на фермі, де збирають кавові зерна.

Чашка стійка до подряпин і тріщин. Більш того, чашка спроектована так, що має канавки зовні, завдяки чому висихає швидше після миття. Вона випускається в трьох розмірах, але всі вони підходять для універсальної тарілки, що дуже привабливо для бізнесу, розповідає Springwise.

Ідея HuskeeCup сподобалася не тільки тим, хто прагне жити за принципом «нуль відходів», а й тим, хто шукає альтернативу для кавової чашки. Чашка від HuskeeCup допомагає підтримувати тепло та аромат свіжозвареної кави, і її можна використовувати повторно як вдома, так і в кафе.

Наразі стартап HuskeeCup шукає фінансування через crowdfunding. Він вже отримав понад $77 000 у вигляді застави, хоча їхньою метою було досягти $25 000 до 25 липня.

Інші інновації в кавовій промисловості — придуманий спосіб перетворення використаної кавової гущі в паливо. Для цього з усієї Великобританії збиратимуть кавові відходи і транспортувати їх до лабораторії.

Аналогічним чином Veolia пропонує нове бізнес-рішення для компаній, що бажають скоротити відходи у кавовій промисловості.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...