Музеї

Всі категорії визначних місць Києва

Визначні місця Києва: Музеї

Назва Зображення Короткий опис Адреса
Київські музеї відкривають свої двері: безкоштовні виставки цього місяця

У жовтні музеї столиці запрошують киян та гостей міста на дні відкритих дверей. Ознайомитися з представленими експозиціями можна безкоштовно або за діючими знижками у зазначений період часу.

Національний художній музей України

За 100 років існування музей зібрав унікальну колекцію творів українського живопису, графіки та скульптури (близько 40 тис експонатів) XII —ХХ ст. При музеї діє художня майстерня, проводяться майстер-класи, зустрічі з музикантами та художниками, тематичні художні виставки.

вул. Михайла Грушевського, 6
Державний музей іграшок

Музей налічує близько 15 тисяч експонатів. Колекція збирається з 1930-х років. Представлені також ексклюзивні авторські роботи. Напередодні Нового року в музеї відкривається додаткова виставка ялинкових прикрас.

вул. Кловський узвіз, 8
Національний музей народної архітектури та побуту України («Пирогів»)

Музей архітектури і побуту в с. Пирогове — музей під відкритим небом: на площі 133,5 га розкинулися будинки та господарські споруди (275 архітектурних експонатів) XVI—XX століть з різних куточків України. На народні свята в музеї проводяться театралізовані дійства.

селище Пирогове, Голосіївський р-н
Музей історичних коштовностей України

Дев’ять залів музею у хронологічному порядку відкривають відвідувачам незвичайний світ предметів археології та ужиткового мистецтва з дорогоцінних металів і каміння. Експонати датуються різними періодами: від епохи бронзи і античності до сучасності. Фонд музею налічує близько 56 тис. експонатів.

вул. Лаврська, 9, корп. 12
Національний науково-природничий музей НАН України

Науково-природничий музей об’єднує в собі п’ять музеїв: Палеонтологічний, Геологічний, Археологічний, Ботанічний, Зоологічний. У 24 залах представлено близько 30 тис. експонатів.

вул. Б. Хмельницького, 15
Національний музей мистецтва імені Богдана та Варвари Ханенків

Музей має найбільшу в Україні колекцію творів образотворчого мистецтва закордонних художників. Пишається музей колекціями давньоєгипетських раритетів, китайського живопису, японського, індійського мистецтва.

вул. Терещенківська, 15—17