• Том Круз зіграє чемпіона родео

  • Четвер, 15 квітня 2010 року
Том Круз має намір знятися у вестерні режисера Чарльза Стоуна III «Паперові крила», де йому належить зіграти чемпіона родео, повідомляє тижневик LA Times.

Спочатку в якості режисера розглядалася кандидатура італійця Габріеля Мучіно, але чаша терезів схилилася в бік Чарльза Стоуна III.

Одягти ковбойські капелюх і чоботи Тому Крузу належить вперше, якщо не вважати картину «Далеко-далеко», в якій дія також відбувалася на дикому Заході.

Фільм буде знятий на кіностудії Уілла Сміта Overbrook Entertainment і головну жіночу роль у ньому запропоновано Різ Уізерспун, якій належить зіграти роль популярної кантрі-співачки, в яку закохується герой Круза. Вихід картини на екрани планується на 2011 рік.

Остання робота Тома Круза - гостросюжетна комедія «Лицар дня» у парі з Кемерон Діаз. Під час зйомок фільму не обійшлося без ексцесів - кілька биків, задіяних у зйомках, вирвалися з огородження знімального майданчика, перелякали і завдали незначні тілесні ушкодження парі жінок на пляжі.

Влітку цього року Круз також почне роботу над фільмом «Місія: нездійсненна 4». Том Круз не тільки зіграє головного героя, але і стане продюсером картини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...