• Сутінки будуть знімати в Бразилії

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 30 вересня 2010 року
Останні два фільми за мотивами роману «Сутінки: Світанок» Стефані Майєр будуть частково знімати в Бразилії.У «Світанку» Белла (Крістен Стюарт) і Едвард (Роберт Паттінсон) одружаться і проведуть медовий місяць у Бразилії, де Белла дізнається про свою вагітність дитиною наполовину людиною наполовину вампіром, Ренесмі.

На роль доньки Ренесмі, планують запросити дев'ятирічну , (Mackenzie Foy), згідно Entertainment Weekly, вона вже практично підписала угоду з творцями фільму. Джерело припускає, що будуть використовуватися цифрові ефекти для зменшення віку дівчинки, через те, що дев'ятирічна юна акторка повинна грати п'ятирічну. А на роль зовсім маленької дівчинки студія запросить більш юну дитину.

Антагоніст, вампір Ірина (Меггі Грейс) з клану Деналі, буде мстити Едварду і Беллі за смерть коханого, якого вбив клан Каленів, намагаючись знищити Ренесмі.Зараз зйомки передостаннього фільму проходять у Батон-Руж, штат Луїзіана, і планується до випуску у листопаді 2011 року, останній же фільм планують випустити у 2012 році.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...