• «Серцеїд» – виконує функції Амура зі знаком мінус

  • Вівторок, 31 серпня 2010 року
Не всі жінки щасливі у відносинах зі своїми партнерами, але деякі ні за що не признаються в цьому навіть самій собі. І тоді з'являється він – серцеїд Алекс Лепі. Він пробуджує в жінці бажання бути щасливою по-справжньому, зрозуміти, що вона гідна більшого ... і робить він це майстерно, в його роботі «проколів» не буває.

І це дійсно його робота, адже Алекс разом зі своєю сестрою та її чоловіком займаються досить оригінальним бізнесом – вони розбивають небажані для замовника любовні зв'язки.

Але, як кажуть, «на війні не без убитого» – одного разу нудьгуючий через занадто легкі «справи» Алекс, безумовно, зіткнеться з неприступною, як скеля, Джульєттою, з якою нудьгувати йому вже не доведеться, і тоді, можливо, постраждає не тільки його репутація.

Картину французького режисера Паскаля Шомеля можна сміливо зараховувати до розряду цілком стерпних і легких ром-ком, які служать своїй меті – розважати. Дотримані всі правила, що гарантують успіх такого роду кінострічок – захоплюючий сюжет, красиві і знамениті актори, трохи гумору, трохи інтриги, трохи атмосфери, і багато кохання.

Але, є те, що мене привабило – основна думка стрічки, і те, як режисер її обігрує, народжуючи в душі роздуми, – виділяє цей фільм серед інших подібного плану.

А думка ця про те, що, можливо, в душі кожного з нас причаївся сплячий вулкан пристрастей. І тут же народжується безліч питань: «Чи потрібно будити цей вулкан? А що, якщо не будити, і продовжувати мирно жити далі? Чи можливо це? Або одного разу кипляча лава емоцій все ж таки накриє тебе? А якщо залишишся смиренним і зробиш так, як прийнято, чи шкодуватимеш наприкінці життя про те, що хоч на час не дозволив вирватися назовні своїм внутрішнім стихіям? »

У головних ролях у фільмі знялися добре відомі Ромен Дюрі і актриса Ванесса Параді. Дюрі відмінний драматичний актор, але є моменти, де він не зовсім переконливий. Проте Параді вдалося створити на поверхні холодну і досить стервозну дамочку, істинна сутність якої розкривається лише по ходу фільму, цей образ цілком переконливий.

І ще одну тему для роздумів дає нам картина Шомеля: якщо для того, щоб завоювати серце жінки, достатньо лише добре вивчити всі її інтереси і звички, а потім зробити вигляд, що це те, чим живеш і ти, тоді чому все ж іноді притягуються саме протилежності?
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...