• Рімейк «Службового роману» Рязанова прозвучить сучасніше

  • Вівторок, 13 квітня 2010 року
Кадр з фільму Ельдара Рязанова 1977 «Службовий роман». Фото з сайту otdohni.ucoz.ru

На початку наступного року планується початок показу рімейка знаменитої комедії корифея російського кінематографа Ельдара Рязанова. Це новий проект продюсерської компанії «Леополіс», яка готується наблизити своє творіння до інтересів нового покоління.

У 1977 році цей фільм відповідав своєму часу, оповідаючи про близькі нам теми дозволяє співпереживати його героям, і «цей фільм нам дуже подобався», - сказав продюсер фільму Микола Ковбасс. «Але пройшли вже довгі роки з моменту виходу цієї стрічки, яка все ще дуже популярна, але вже не так близька новому поколінню».

Ковбасс вважає, що протягом 33 років суспільство стрімко змінювалося, і молодим людям тепер абсолютно незрозуміло, як величезна організація може існувати без комп'ютерів, як можливо те, що такі звичайні товари, як кавуни та жіночі колготки, є дефіцитом. І взагалі, чи має право профспілка втручатися в особисте життя людини, вказуючи їй, що і як вона повинна робити?

У XXI столітті час летить стрімко, звичаї стали більш вільними, та й гумор став більш сучасним.

Ковбасс обіцяє, що тепер пригоди героїв картини не будуть обмежуватися межами одного міста, а будуть простягатися від московських бюро до закордонних хмарочосів, і фільм буде наповнений захоплюючими і динамічними подіями.

Головними героями фільму, як і раніше залишаться Новосельцев та Калугіна, Самохвалов і Рижова, але це будуть вже люди 21 століття.

Поки немає відомостей про те, хто буде виконувати головні ролі, й під чиїм режисерським керівництвом будуть проходити зйомки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...