• Рейчел Вайс у фільмі про Жаклін Кеннеді

  • Понеділок, 19 квітня 2010 року
Володарка нагород «Оскар» і «Золотий глобус» за роль у фільмі «Відданий садівник» Рейчел Вайс запропонована роль дружини покійного президента США Джона Кеннеді Жаклін, повідомляє Leta.

Картина, сценарій до якої пише Ной Оппенгейм, розповість про чотири дні життя американського президента Джона Кеннеді до його вбивства і до похорону, акцентуючи увагу на дружині Кеннеді - першій леді XX століття Жаклін.

Спочатку була думка зробити телевізійний серіал під назвою «Жаклін», що розповідає про життя дружини президента до і після його смерті. Говорили навіть, що за продюсерство цього проекту взявся Стівен Спілберг, але ця інформація так і не підтвердилася.

Ще не відомо, чи погодиться Вайс на роботу у фільмі «Жаклін», режисером якого стане її чоловік Дарен Аронофські, оскільки преса вже неодноразово писала про запропоновану їй роль головної злочинниці в черговій серії про агента 007 Джеймса Бонда. Але, можливо, роботу в проектах можна буде поєднати.

Незабаром на екрани вийде трилер «Будинок мрії», в якому Рйчел Вайс зіграла разом з виконавцем ролі Джеймса Бонда в останніх двох фільмах про знаменитого агента Деніелом Крейгом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...