• РЕД - особливо небезпечні пенсіонери

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 13 жовтня 2010 року
RED: Реальні, екстремальні, зухвалі (Retired and Extremely Dangerous «RED») – суперагенти й на пенсії залишаються суперагентами...

Комедія з оскароноснимі зірками про відставних суперагентів на пенсії.

Режисер Роберт Швентке («Дружина мандрівника у часі», «Ілюзія польоту») зробив ставку, у першу чергу, на оскароносних акторів, а вже після на сюжет. У фільмі знімаються такі зірки Голівуду як Брюс Уілліс, Хелен Міррен, Морган Фріман, Джон Малкович, Джон С. Рейлі, Мері-Луїза Паркер, Карл Урбан та ін.

Уілліс грає колишнього таємного агента ЦРУ Френка Мозеса (Брюс Уілліс), який, після спроби ЦРУ його вбити, щоб замести сліди минулого, возз'єднується зі своїми друзями-соратниками колишніми напарниками.

Урівноважений Джо Метісон (Морган Фріман), Марвін Боггс (Джон Малкович) з параноєю і Вікторія (Хелен Міррен) – англійська дама пенсійного віку, яка займається садівництвом і зрідка підробляючи найманою вбивцею, тепер змушені ховатися від команди ліквідаторів. Їм доведеться використати всю свою хитрість, досвід роботи в команді, щоб залишатися на крок попереду своїх переслідувачів, вижити і вивести ЦРУ на чисту воду.

Прем’єра фільму в кінотеатрах відбудеться 14 жовтня.Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...