• «Повелитель стихій» чи буде мати успіх?

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Субота, 10 липня 2010 року
«Повелитель стихій» - про світ, який втратив рівновагу, і про тих, хто намагається отримати абсолютну владу.

Фільм «Повелитель стихій» - це адаптований режисером М. Найтом Шьямаланом мультсеріал «Аватар: останній маг повітря» («Аватар: легенда про Аанга»), який оповідає нам про пригоди хлопчика з надздібностями. Фільм наповнений бойовими мистецтвами, героїзмом, мальовничими пейзажами.

У своєму інтерв'ю Великій Епосі, режисер сказав: «Мені б дуже хотілося зробити великомасштабну історію, щось більше, ніж мої трилери. Я просив агентів знайти мені Гаррі Поттера, до того, як він стане Гаррі Поттером, знайти мені такий фільм, як «Парк Юрського періоду» ... і вийшло так, що моя семирічна донька знайшла таке багатство. Після постійних закликів приєднається до неї у перегляді чергової серії «Аватар: останній маг повітря» Шьямалан здався і знайшов великомасштабну історію для фільму».

Дія фільму відбувається у вигаданому світі, де протягом ста років плем'я вогню панує над племенами повітря, землі й води. У центрі історії брат і сестра племені води, Катара (Нікола Пелц) і Сокка (Джексон Ретбоун), які знаходять останнього Аватара на ім'я Аанг (Ной Рінгер, 12-річний чемпіон теквандо в своїй першій ролі у кіно). І тільки Аватару під силу зупинити загарбників і встановити рівновагу в світі, бо тільки він може повелівати усіма стихіями. Мультфільм виграв призи «Еммі», «Annual Annie Awards», «Genesis Awards». Чи буде екранізація мультфільму мати такий же успіх як сам мультфільм.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...