• «Останній повелитель стихій»: не виправдав надії

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 19 серпня 2010 року

Фільм «Повелитель стихій» не виправдав надії глядачів. Ось вже кілька тижнів у прокаті і практично жодного хорошого відгуку, принаймні, від людей, які дивилися мультсеріал «Аватар: Легенда про Аанга».

Мультсеріал виграв призи Annual Annie Awards, Genesis Awards, а також серед багатьох нагород отримав головну премію «Еммі». Скільки любителів цього чудового мультфільму чекало виходу картини, і яке розчарування вони отримали: акторський склад і сюжет викликали одне засмучення, хіба що спецефекти більш менш витягли цей фільм. Режисер М. Найт Шьямалан підібрав акторський склад трохи старшим, ніж в оригіналі для збільшення глядацької аудиторії. Так, наприклад, Джексон Ретбоун, який зіграв Сукко, зовсім не відповідав герою: веселий, трохи незграбний, добрий, а у фільмі він серйозний і з похмурим виразом обличчя. Аанг – дитина, яка любить пограти і побавитися, в картині ж він – вдумливий і цілеспрямована людина, якою він тільки має стати в кінці.

У США касові збори навіть не покрили бюджет фільму, який складає 150 млн.дол., плюс вартість рекламної кампанії у 130 млн.дол. Картина заробила тільки близько 129 млн.дол.

Багато з тих хто подивилися фільм «Останній повелитель стихій», але не бачили мультфільм, говорять, що їм довелося прочитати книгу, щоб хоч трохи зрозуміти сенс картини. Все ж сюжет, на їхню думку, цікавий та інтригуючий.

Хоча зміст був сильно скорочений, але по фільму можна визначити, що глядачів чекає продовження картини на дві або три частини. У наступних частинах головний герой буде освоювати інші стихії.

Так чи інакше, це красива історія про чесність, доброту, дружбу і довіру. А дивитися фільм або мультфільм, або ж читати книгу – вибір залишається за вами.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...