• Новий фільм Денні Бойла приводить у захват критиків

  • Понеділок, 20 вересня 2010 року
Новий фільм режисера призової картини «Мільйонер з трущоб» Денні Бойла «127 годин» отримав незліченні позитивні відгуки, незважаючи на чутки про те, що через нього деякі люди втрачали свідомість, повідомляє зарубіжна преса.

Кінострічка розповідає правдиву історію про альпініста Ароні Ралстоне, який був змушений ампутувати частину руки, придавлену каменем.
У частини відвідувачів Фестивалю фільмів у Торонто сцена ампутації викликала неприємні відчуття. У ній показано, як Ралстон ламає руку і відрізає її за допомогою тупого ножа.

Кадри, створені за допомогою комп'ютерної графіки, показують, що відбувається під шкірою альпініста, видно, як лезо ножа ударяється об кістку.
«Епізод правдивий і дуже реалістичний і страхітливий, а через те, що глядач співчуває героєві, то це жахливо», – розповідає критик кіноіндустріального сайту The Wrap Джон Фут.

«Не можу пригадати жоден інший фільм за дуже довгий час, який викликав би таку реакцію, можливо, останнім був фільм «Той, що виганяє диявола», який змушував глядачів бігти до виходу (хоча потім стверджували, що це був лише трюк для залучення уваги)» .

«Ця єдина сцена, під час якої у глядачів може з'явитися бажання відвести погляд», додає кінокритик Калім Афтаб у своїй статті британському тижневику Independent.

Але він додає, що цей фільм допоможе зміцнити статус Бойла, як одного з кращих британських режисерів.

Шукач пригод, якого грає зірка «Людини-павука» Джеймс Франко, вижив у тяжкому випробуванні, незважаючи на те, що після ампутації йому довелося спуститися по стіні заввишки в 65 футів (19,8 метрів) і пройти величезну відстань, щоб знайти допомогу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...