• Леонардо ДіКапріо робить паузу

  • Субота, 27 лютого 2010 року
Леонардо ДіКапріо має намір відмовитися від пропозицій зніматися в кіно, принаймні, весь 2010 рік. Він вирішив повністю відключитися від напруженої атмосфери знімального майданчика і присвятити час відновленню свого духовного потенціалу.

Останнім часом нерідко доводиться чути про талановитих акторів, які вживають жахливі «коктейлі» з транквілізаторів, болезаспокійливих та інших не зовсім безпечних медикаментів, що іноді закінчується плачливо.

Ні для кого не секрет, що робота актора вимагає величезної емоційної віддачі, до того ж, нерідко підганяють терміни здачі фільму, знімальний графік непомірно жорсткий - усе це виснажує художника, примушуючи його вдаватися до допоміжних заходів у вигляді рятівних медикаментів.

Леонардо ДіКапріо почав зніматися в кіно ще в дитинстві, він постійно відвідував нескінченні проби. До 35 років актор зіграв у понад 60 ролях. Останні фільми його духовно повністю виснажили.

Завжди такий енергійний, готовий узятися за найскладнішу роль, актор відчув настільки сильний занепад творчих сил і енергії, що єдиним виходом для нього виявилося оголосити про необхідність на якийсь час залишити кінематограф, пише видання «Дни.ру».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...