• Хатіко: Найвірніший друг

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Вівторок, 21 вересня 2010 року
Фільм-драма від Лассе Халльстрема знятий на реальних подіях. Картина розповідає історію про собаку Хатіко, яку підібрав професор університету Паркер Уілсон (Річард Гір) і залишив жити разом зі своєю сім'єю. Професор багато часу приділяв собаці, в наслідок між ним і вихованцем виникає дуже міцна дружба, аж до того, що собака щодня проводжає професора до потягу, а потім увечері приходить зустрічати його.

Одного дня Паркер Уілсон помирає прямо в аудиторії університету. Відданий друг Хатіко, незважаючи ні на що продовжує чекати свого улюбленого господаря на зупинці, сподіваючись, що господар вийде з дверей вокзалу. Місцеве населення захоплюються відданістю собаки і намагаються підгодовувати його. Близькі професора намагаються забрати собаку з собою, але Хатіко тікає. До кінця своїх днів відданий пес приходив в один і той самий час на вокзал чекати свого господаря...

Собаці на честь якої було знято даний фільм, на станції Сібуя в Японії, де він чекав свого господаря, поставлений бронзовий пам'ятник. Це місце в Японії вважається місцем зустрічей закоханих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...