• Джонні Депп хоче зіграти у фільмі «Худий»

  • Четвер, 21 жовтня 2010 року
Джонні Депп з режисером «Пірати Карибського моря» Робом Маршаллом хочуть екранізувати романтичну комедію «Худий» 1934 року, – про пригоди подружжя приватних детективів Ніка й Нори, повідомляє deadline.com.

Студія Warner Bros зараз шукає сценариста для створення фільму. У чергу вишикувалися такі сценаристи, як Террі Росіо, Джеррі Шталь і Крістофер МакКуоррі, кожен з яких раніше вже працював з Джонні Деппом. Президент Warner Bros Ф Джефф Робінов, сказав, що Депп ідеально підходить на роль Ніка, і ніхто не зможе так зіграти як він.

Депп виявив бажання грати роль Ніка – приватного детектива, який тільки одружився і приїхав з молодою дружиною з Каліфорнії до Нью-Йорк у відпустку, де й відбуваються події. «Худий» давно мій улюблений фільм і з Робом біля керма – я знаю, що все вийде» – сказав Депп. Про роль Нори, молодої дружини Ніка не було сказано ні слова, про те хто буде її грати.

Також є намір використовувати талант Маршалла в якості хореографа і пропрацювати парочку музичних номерів у фільмі. Фільм припускають зняти в стилі «Шерлока Холмса» Гая Річчі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...