• Довгоочікуване продовження «Уолл-стріт: Гроші ніколи не сплять»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Понеділок, 27 вересня 2010 року
Довгоочікуване продовження однієї з найбільш знакових картин 1980-х років «Уолл-стріт: Гроші ніколи не сплять» доводить, що Олівер Стоун прекрасний режисер, який вміє знімати хороші фільми. На екранах не так часто, як хотілося б, можна побачити якісні фільми на тему бізнесу.

Гордон Гекко (Майкл Дуглас) відсидівши термін у в'язниці за фінансові махінації, виходить на волю. Але, ні приятелі з Уолл-стріт, ні дочка Уінні його не зустрічають. Будучи досвідченим фінансистом, Гордон намагається попередити Уолл-стріт про кризу, що насувається, але його підмочена репутація грає злий жарт із ним, і до його слів ніхто не прислухається. Гордон змінився і звільнив себе від жорстокості та жадібності або просто став краще все це приховувати? Він намагається налагодити стосунки зі своєю дочкою Уінні (Кері Малліган) через її хлопця молодого трейдера Джейкоба (Шайа ЛаБаф), обіцяючи вершину фінансової піраміди і допомогу в розкритті вбивства його начальника.
Приємно дивує опис і блискуче відображення подій пов'язаних з фінансовою кризою 2008 року. Вперше продовження стає реальністю.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...