• Daily Telegraph: зменшується популярність фільмів у форматі 3D

  • П'ятниця, 30 липня 2010 року
Популярність кінопоказів трьохдименсійних фільмів значно зменшилася, створюючи тривогу про здатність продовження існування технологій, пише портал Telegraph.co.uk британського тижневика Daily Telegraph.

Бум фільмів 3D пройшов

Портал відзначає, що глядацьке захоплення фільмами у стереоскопічному форматі досягло свого максимуму з прем’єрою «Аватар» Джеймса Кемерона в грудні 2009 року, коли 71% публіки відправлялися на перегляд версії 3D.

У березні, коли з’явився фільм «Як приручити дракона», кількість відвідувань версії 3D скоротилося до 68%. У травні, з початком показу чергового фільму про Шрека «Шрек назавжди», число відвідувачів стереоскопічною версії впало до 61%, а перегляд нещодавної картини, що вийшла на екрани «Володаря стихій» у версії 3D вибрали лише 56% глядачів.

З появою анімаційного фільму «Нікчемний я» кількість відвідувачів показу у форматі 3D знизилася до 45%, пише Telegraph.co.uk.

Портал вважає, що зниження кількості відвідувачів вказує, що бум фільмів у форматі 3D пройшов, і блиск технологій, що досяг кульмінації, коли «Аватар» зібрав у касах кінотеатрів 2.7 мільярда доларів, починає тьмяніти. Знавці галузі відзначають, що це, у свою чергу, може вплинути на продаж телевізорів 3D, на яку зробили свої ставки такі великі виробники, як LG і Samsung.

Старі фільми конвертуються у формат 3D

Telegraph.co.uk пише, що на студіях зараз готуються 24 фільми у форматі 3D, і планується конвертувати в стереоскопічний формат популярні старі фільми, такі як «Зоряні війни».

Конвертація – дуже дорогий процес, який коштує 100 000 доларів за кожну хвилину фільму. Результати не завжди бувають вражаючими або навіть задовільними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...