• Бріттані Мерфі у своїй останній ролі

  • Середа, 24 лютого 2010 року
Американську актрису Бріттані Мерфі, яка пішла з життя 20 грудня минулого року, незабаром можна буде побачити у фільмі «Нестримна» у ролі Мері, повідомляє агентство Leta.

Психологічна драма «Нестримна» остання робота актриси. Партнерами актриси у фільмі стали Дін Кейн і Мімі Роджерс. Після пропажі друга, героїня Бріттані одержує листа про викуп і опиняється залученою у вирі складних подій.

 «Усі, хто брав участь у створенні картини, сумують за Бріттані. Фільм-гостросюжетний трилер, в якому героїня Бріттані розумна і сильна жінка, - саме такою ми хочемо запам'ятати і її», - коментують продюсери картини.

Бріттані Мерфі народилася 10 листопада 1977 року в Нью-Джерсі. Пізніше, в надії стати актрисою, разом з матір'ю переїжджає до Лос-Анджелеса. Її кар'єра у кіно почалася на початку дев'яностих з невеликих ролей у телевізійних серіалах, рекламах і кінофільмах.

Бріттані Мерфі знялася у 70 фільмах. Найбільш відомі фільми з її участю: «8 миля», «Молодята», «Перерване життя», «Місто гріхів», «Драйв», «Любов та інші катастрофи», «Не говори ні слова».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...