• Бред Пітт має намір зробити перерву в кар'єрі

  • П'ятниця, 14 вересня 2007 року
Один із найвисокооплачуваніших акторів Голлівуду оголосив, що протягом декількох років не зніматиметься в кіно.  За словами 43-річної зірки, він втомився від надмірної уваги журналістів.  Разом зі своєю супутницею життя Анджеліною Джолі він  збирається переїхати до Німеччини, де вже купив один будинок у Берліні і планує будівництво другого під Потсдамом.

Свою першу, але не дуже помітну роль  Бред Пітт зіграв у 80-х в популярному серіалі «Даллас». У 1991 р. Пітт знявся в успішному фільмі «Тельма і Луїза». Справжня слава до нього приходить в 90-х завдяки ролям в таких фільмах як «Легенди осені» (1994), «Інтерв'ю з вампіром» (1994)  і «Сім» (1995).  Він був номінований на «Оскар» і отримав «Золотий глобус» як кращий актор другого плану у фільмі «12 мавп»  (1996). У 1995 р. він був включений журналом Empire в список 25 найсексуальніших зірок в історії кіно.

У 1997 році вийшла картина «Сім років в Тибеті», де Бред Пітт зіграв  відомого австрійського альпініста Хайнріха Харрера, який досяг Тибету в  1944 р. і прожив там до 1951 р. Через сцени, де китайські комуністи розстрілюють мирних жителів Тибету, а також через позитивне зображення Далай-лами фільм був заборонений в Китаї. Крім того, китайська влада довічно позбавила Бреда Піта, його партнера по фільму Девіда Тевліса і режисера картини Жан-Жака Анно  права на в'їзд в КНР.

У 1999 році він зіграв нігіліста і анархіста Тайлера Дердена, одну зі своїх кращих ролей, в культовому фільмі «Бійцівський клуб» за романом Чака Паланіка. Режисером картини став Девід Фінчер, з яким Пітт вже працював раніше під час зйомок триллера «Сім».  «Бійцівський клуб» викликав неоднозначну реакцію критиків і бурхливі дискусії. На думку самого Бреда Пітта два його герої Харрер і Дерден  чимось близькі. «Обидва шукають світло, але в різних кольорах спектру. Вони ставлять собі одні й ті ж питання: як уникнути того, що нас закабаляє? Як врятуватися від суспільства, яке нас душить і паралізує? Як навчитися не боятися?», - так сказав актор в одному з інтерв'ю.

У 2000 році Бред Пітт одружувався на зірці серіалу «Друзі» актрисі Дженіфер Еністон, їхній шлюб тривав до 2005 року. Під час зйомок фільму «Містер і місіс Сміт» (2005)  у нього зав'язалися стосунки з партнеркою по фільму Анджеліною Джолі. У 2006 році у зоряної пари народилася дочка Шіло Нувель. Щоб сховатися від настирливої уваги папарацци як місце народження дочки Бред і Анджеліна вибрали Намібію. Крім Шіло Нувель у Анджеліни і Бреда ще троє прийомних дітей: Меддокс із Камбоджі, Зажара з Ефіопії і Пакс Тьєн із В'єтнаму.

Бажання приділяти більше уваги дітям - це також одна з причин, через які Бред Пітт вирішив зробити перерву. Анджеліна Джолі також збирається залишити  роботу і повністю присвятити свій час сім'ї.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...