• Жерар Депардьє нагороджений премією Станіславського за внесок у кіномистецтво

  • Четвер, 6 липня 2006 року
Завершився 28-й Московський міжнародний кінофестиваль. Головний приз «Золотий Георгій» присуджений шведському фільмові «Про Сару» режисера Отмана Каріма, спеціальний приз журі – британській картині Джеремі Брока «Уроки водіння».

Джулі Уолтерс з цього фільму визнана кращою актрисою, кращим актором – німець Йенс Харцер із картини «Страхування життя».   

Бертран Бліє отримав приз за режисуру фільму «Скільки ти коштуєш?», в якому зіграв Жерар Депардье, нагороджений премією Станіславського «Я вірю» за внесок в кіномистецтво, повідомляє Уралполіт.ru.

Кажучи про Станіславського, актор зізнався, що вперше почув про нього в молоді роки, коли грав у театрі, але його системою ніколи не керувався – так само як й іншими системами, а кращими учнями великого реформатора сцени вважає американських акторів. Особисто ж на його дуже вплинув не Станіславській, а Висоцький, разом із яким (і з Мариною Владі) він провів цілий місяць в 1978 році, повідомляє Newizv.  

"Несамовитий донор французької культури", як назвала його критик Зара Абдуллаєва, прибув до Москви у відмінній формі та настрої. Захоплено говорив про те, як любить Росію і російську культуру, виділяючи в ній, перш за все, Достоєвського і називаючи своєю мрією роль Міті в «Братах Карамазових».

З'ясувалося, що й Україну він вважає в певному значенні частиною Росії і на цій території теж має улюбленого героя – Тараса Бульбу. Що стосується Франції, то тут його кумири, що виражають національну суть – це Бальзак, Астерікс, Сірано де Бержерак.

 Пана Депардьє захоплюють актриси Фані Ардан, Катрін Денєв і Джина Роулендс, які не бояться духовно оголюватися перед камерою, а жінці це ще складніше, ніж чоловікові.

Разом із французькою виробничою компанією GMT Депардьє створив популярний серіал "Граф Монте-Крісто". За ним з’явилися телеепопеї "Бальзак", "Знедолені ", "Наполеон", "Прокляті королі".

Зараз знімаються серіали "Горбань собору Паризької Богоматері" і "Три мушкетери". Півтори години Депардьє балував журналістів, відповідаючи на їх питання. Він розвіяв чутки, що йде з кіно: "Із кіно я прощатися не збираюся".

Як повідомляє «РГ», Жерар Депардье прилетів до Москви на приватному лайнері. Він – один із найбільш високооплачуваних акторів світу. "Близько 15 років тому він придбав замок Шато де Теньї в Анжу і захопився виноробством. У вересні минулого року він видав куховарську книгу "Жерар Депардьє: моя куховарська книга". Йому 58 років.

На питання журналістів у чому сенс життя, відповів: "У самому житті, треба просто жити і щодня насолоджуватися кожною хвилиною, зустрічами з людьми, прагнути робити добро..."

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...