• Виступ трупи 'Шень Юнь' закінчився оваціями глядачів стоячи і трьома виходами артистів на біс

  • Четвер, 20 березня 2008 року
Берлін. Незважаючи на 10-денний транспортний страйк в місті концерт Китайська феєрія "Шень Юнь" («Божественне Мистецтво») успішно пройшов  у Берліні 14 березня, в Міжнародному  центрі конгресів. Шоу закінчилося оваціями стоячи  і трьома виходами артистів на біс.  

Пан Чень Юшень, Глава відділу преси економічного і культурного представництва  Тайбея в  Берліні, залишився під глибоким  враженням від концерту.

"Я вперше подивився концерт трупи  «Божественне Мистецтво». Це було грандіозне шоу. Все у ньому було прекрасним, включаючи: сценічні ефекти, ритм, музику, костюми,  а також професійний рівень і навики виконавців. Не було відчуття тяжкості або нудьги. Є німецький вираз для цього - lebhaft (живо)", - сказав Чень.

Чен особливо насолоджувався барабанщиками і оцінив роботу, яка була виконана для шоу.

«Барабанщики Династії Тан» вразили мене найбільше. Лад барабанщиків втілював сильну потужність династії Тан. Це було чудово! Очевидно, за концертом  стояв складний і добре продуманий проект, даючи трупі «Божественне Мистецтво» можливість показати себе сучасному суспільству. Результат дуже приємний. У мене немає слів, щоб описати мої відчуття", - сказав Чен.

Він додав, що реакція аудиторії продемонструвала, що люди зрозуміли і по-справжньому  оцінили виступ.

"Відгук від аудиторії доводить, що ніякий  етнічний  або культурний  бар'єр не може стати перешкодою для  такого прекрасного мистецтва. Аплодисменти демонструють чи хороший концерт і чи отримує аудиторія задоволення від нього. Аплодисменти відображають рівень популярності концерту. Я вважаю, що західна аудиторія розуміє виступ. Багато видів мистецтв і культури не потребують словесного спілкування. Я вважаю, що вони відчувають те ж саме, що і я. Цей тип шоу  швидко поширить китайську культуру", - прокоментував Чен.

Чен був переведений з Відня до Берліна сім місяців тому. Він був радий почути, що кончина була також тепло зустрінута у Відні.

"Думаю, що я подивився б концерт  у Відні, якби не був переведений сюди. Це було чудово. Немає таких слів, які могли б  описати  красу дійства. Я справді відчуваю, що це було відмінно".

Гао Лінь. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі