• В 'Артеку' пройде VIII міжнародний конкурс-фестиваль 'Наша земля - Україна'

  • Вівторок, 8 серпня 2006 року

14 серпня в Криму, в дитячому центрі «Артек», відкриється VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої та юнацької творчості «Наша земля – Україна». Про це повідомили в прес-службі Міжнародного дитячого центру.

Конкурс-фестиваль «Наша земля – Україна», організований «Артеком» за участю Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту. Він проводиться з метою «відобразити багатство, різноманіття української культури, мови, традицій, історії, а також сприяти виявленню та підтримці талановитих і обдарованих дітей».

Як повідомляє Радіо «Ера», планується, що цього року в конкурсі-фестивалі в різних номінаціях візьмуть участь юні таланти з української діаспори Вірменії, Білорусі, Казахстану, Росії, Латвії, Литви, Польщі, Естонії та різних регіонів України.

У рамках фестивалю 23 вересня відбудеться свято «День Дружби». Діти – представники 9 діаспор із різних країн – візьмуть участь у творчих конкурсах малюнків «Моя Україна» і оповідань «Я і Україна».

Конкурс-фестиваль дитячої і юнацької творчості «Наша земля – Україна» заснований в 1997 році Міжнародним дитячим центром «Артек», Міністерством України у справах сім'ї та молоді, Міністерством культури України, Інститутом українознавства та українським гуманітарним ліцеєм Національного університету ім. Т. Шевченка.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...