• Уявіть собі ідеальний вечір ...

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 13 лютого 2007 року
Уявіть собі ідеальний вечір: Ви з коханою людиною, м'яке світло затишного ресторану, дух Голландії та аромат барбекю, вишукана вечеря, грузинське домашнє вино і незабутня ніч у комфортабельному номері. І навіть Ваш малюк не перешкодить Вашому романтичному побаченню, тому що з ним грають неподалік у дитячій кімнаті.

Ця казка Вам під силу і по кишені, вона називається – таверна «Любов і Голод». Що може бути краще приміського відпочинку? Хіба що смачний, комфортабельний і по-домашньому затишний приміський відпочинок.
                                     

Безперечною особливістю таверни є затишок і простота старовинного голландського стилю.
                                              

Усе, від дерева в інтер'єрі до висаджених цієї осені тюльпанів, із любов'ю привезених із Голландії, вказує на те, як трепетно ставиться персонал до створення Вашого настрою.
                                             

Таверна «Любов і Голод» – це свого роду комплекс, що складається з чотирьох частин: готелю і трьох поверхів ресторану.

                                               
У готелі 13 номерів, – усі номери класу «люкс» (вартістю 500 грн.).

                            
Створений у старовинному голландському стилі гостинний ресторан вміщає кілька залів, розрахованих на від 15-ти до 80-ти чоловік, також є майданчик на 150 чоловік. Тому від грандіозного банкету з нагоди Вашого весілля, ювілею, народження дитини до сімейного відпочинку у вузькому колі рідних і близьких Вам людей – тут можливо все.

                               
По-справжньому душевне ставлення персоналу до Вашого відпочинку проявляється в численних добре продуманих деталях. Оскільки це ресторан сімейного типу, то кожні вихідні тут працюють аніматори, робота яких полягає в тому, щоб ваші дітки не нудьгували, поки Ви відпочиваєте. Дитяча кімната наповнена різноманітними іграшками і постійними мультфільмами на плазмовому екрані, а щира усмішка на задоволеному личку Вашого малюка – результат теплої турботи й умінь обслуговуючого персоналу. Для всіх відвідувачів ресторану ця послуга безкоштовна.

                                                  
Європейська кухня + барбекю і шашлик = кращі традиції сімейного пікніка.
Це якщо зовсім коротко про пропоновану тут кухню. Твердження про те, що меню включає всі варіанти європейської кухні, а не тільки, наприклад, французькою, легко перевірити: тут Ви зможете насолодитися і качкою по-берлінські (на порцію йде половина качки), і свинячими реберцями, і шашликом із морської форелі.

Фірмова страва – «свиняче вухо, фаршироване грибами», – принаймні на Новообухівській трасі готують тільки в таверні «Любов і Голод».

Сердечний персонал буде радий познайомити Вас із багатою картою вин, що включає також і домашні грузинські вина на розлив.

                                    
Доповнюють сімейний відпочинок різні види активних і не дуже розваг: від бадмінтону, міні-футболу і настільного тенісу до шахів, шашок і, звичайно ж, нард.

 
У будь-який час і в будь-якому настрої у таверні «Любов і Голод» Вас чекає смачна їжа, комфортна атмосфера, домашнє вино і дбайливий персонал.


Київська область, Новообухівська траса, 18 км.
Тіл.: (044) 332 75 00
Години роботи: з 12 дня до останнього клієнта
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...