• У містечку Браччано під Римом відбулася церемонія одруження двох голлівудських знаменитостей - Тома Круза і Кеті Холмс

  • Вівторок, 28 листопада 2006 року

18 листопада, у суботу, у містечку Браччано (Bracciano) під Римом відбулася церемонія одруження двох голлівудських знаменитостей - Тома Круза і Кеті Холмс.

Церемонія в замку Одеськальки (castello Odescalchi)  пройшла відносно скромно - на неї було запрошено всього 250 чоловік (серед них - співачка Дженніфер Лопес, актор Джон Траволта, режисер Стівен Спілберг) і акредитовано 200 журналістів. Решті охочих - їх було близько 50 тисяч - довелося спостерігати за церемонією з вікон сусідніх будинків. Це їм коштувало до 2500 євро.

Участь у торжестві виявилася дещо скандальною для півзахисника мадридського "Реала" Девіда Бекхема. Як повідомляє AP, у п'ятницю, замість того щоб тренуватися з командою, англійський футболіст відправився разом зі своєю дружиною Вікторією на весілля Тома Круза і Кеті Холмс. "Так, він (Бекхем) зараз травмований і не грає, але він мусить тренуватися", - сказав головний тренер "Реала" Фабіо Капелло.

Том Круз і Кеті Холмс познайомилися в 2005 році, проте дата весілля була призначена тільки восени цього року. Сімнадцятого квітня в них народилася донька Сурі, яка була присутня на весіллі разом із Белою й Конором, - дітьми, яких Круз усиновив, коли ще був одружений на Ніколь Кідман.

Кеті Холмс стала для 44-річного Круза вже третьою дружиною. 20 років тому він одружувався на американці Мімі Роджерс, яка перетворила його на адепта сайентологічного культу. Через декілька днів після розлучення в 1990 році Круз поєднувався браком з австралійською зіркою Ніколь Кідман, їхній брак протривав до 2001 року.

Том Круз є переконаним послідовником руху Рона Хаббарда, і не може одружуватися з жінкою, яка не бажає приймати його віри. Своїх дітей актор  має намір виховувати в дусі цієї релігії.

За кілька місяців до весілля Кеті Холмс вивчала основи сайентології. З одного боку, вона бажає бути дружиною Тома Круза, а з іншої - не вважає за необхідне ставати послідовником руху Хаббарда й не поспішає відрікатися від своєї віри. Батьки також не в захваті від можливого переходу доньки в іншу віру.

Саме це рішення може стати вирішальним моментом у долі подальших відносин між Томом і Кеті. Одна з версій розриву відносин між Крузом і його колишньою дружиною Ніколь Кідман указувала  на те, що Ніколь вирішила знов звернутися до католицизму.

Версія цікава, але більш вірогідна причина розпаду їхнього браку полягає в тому, що під час зйомок фільму Стенлі Кубрика "Із широко закритими очима" вони дуже добре пізнали один одного.

Том Круз навчає своїх приймальних дітей основному принципові сайєнтології - допомозі іншим людям. Він учить дітей, що не потрібно бути впливовими й забезпеченими, щоб надавати людям допомогу. Діти користуються системою складних діаграм, у яких вони відзначають добрі справи, винагороди за них і спілкування з батьком.

 

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...