• Стелла Захарова вже вдруге проводить зіркові вечори

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 24 листопада 2007 року
Вже вдруге радує киян Стелла Захарова, олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики, президент благодійного фонду «Спорт і діти». 22 листопада в приміщенні цирку в Києві відбулось справжнє свято спорту та мистецтва. За словами організаторів, це шоу покликане популяризувати тих людей в Україні, які заслуговують уваги та пошани, які є гордістю нації.

Навколо арени були побудовані чотири подіуми, де розташовувалися білі столики для гостей-зірок. Приємно здивувало те, що на вечір були запрошені не тільки сучасні поп-зірки та представники шоу-бізнесу, а й люди, які створювали спортивну історію нашої країни, відомі тренери, футболісти, хокеїсти, воротарі ті інші. Серед таких зірок були: футболіст Анатолій Дем’яненко, людина-легенда шведського футболу Вадим Євтушенко, головний тренер по роботі з воротарями Михайло Михайлов, який пропрацював в київському “Динамо” 14 років  та інші.

Організатори потішили публіку виступами братів наших менших. Разом зі співачкою Тетяною Недєльською на сцену вийшов у супроводі двох своїх хазяїнів величезний слон з пофарбованими нігтями. Про це ще згадає потім Лайма Вайкулє, до речі, вона бодай не єдина, хто співав без фонограми. Схоже візажисти та манікюрниці добряче попрацювали над дуетом Недельська-слон, ось тільки костюмера, мабуть, забули долучити. Тетяна вийшла на сцену в сорочці китайського стилю та .. спортивних штанях. Хоча, хто знає, може така зараз мода.

Сама ж володарка вечора Стелла відкрила святковий зорепад, виїхавши верхом на коні. Це викликало хвилю щирих овацій. Ведучими свята були вже незмінна Ольга Сумська та Юрій Горбунов. Ольга виглядала справжньою сніговою королевою у ніжно голубому вбранні. Видно акторка вже готується до зими і приміряє до себе нову роль. Підтримати свою діву прийшов і її чоловік Віталій Борисюк. До речі, вони разом вже 17 років. Красуня Власова виділялася серед інших, явно не зимовою засмагою, що ще більше підкреслювало рожеве вбрання співачки.

Дует «Барселона», що вже став улюбленцем публіки, вже вкотре потішив своїми голосами. Треба зазначити, що найгучніші оплески під час концерту глядачі подарували саме дуету «Барселона». Глядачі, звісно не обділили й зіркову пару Ольгу Сумську та Віталія Борисюка, Лайму Вайкулє і, звичайно ж, Стеллі.

Незаперечне одне: Стеллі Захаровій вдалося організувати справжній зорепад. Серед інших зірок засвітилися: Ель Кравчук, Міка Ньютон, Асія Ахат, Маша Фокіна, Євгенія Власова, Наталя Могилевська, гурт SMS, Геннадій Вітер та інші.  

Три години свята, три години вдалого поєднання спорту та мистецтва заради допомоги іншим. Низький уклін організаторам та побажання сили та наснаги у подальшій кропіткій роботі заради дітей, заради майбутнього.

{mospagebreak}
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...