• Спеціальний виступ зірки австралійського балету на новорічному гала-концерті

  • П'ятниця, 27 січня 2006 року
Міжнародний гала-концерт із нагоди китайського Нового року відкриється в Австралії 18 лютого в Сіднейському державному театрі. На сцені виступлять відомі артисти, запрошені з усього світу, серед яких зірка австралійського балету Люсінда Данн.

Люсінда Данн - провідна танцівниця австралійського балету, що виявила свої здатності ще в юному віці. Вона почала навчання в Сіднеї, пізніше, завдяки своєму таланту одержала можливість навчатися в Королівській балетній школі Лондона, потім пішли успіхи в Королівській балетній школі в Бірмінгемі.

В 1991 році вона приєдналася до австралійського балету й в 1995 році стала балериною. В 2002-му, коли австралійський балет відзначав свою 40-ву річницю, вона стала провідною австралійською балериною.

Завдяки довгим і завзятим заняттям, її спеціально запрошували в датський Королівський балет і французький балет Le Jeunne; вона одержала можливість продовжити навчання в США, де її вчителями стали всесвітньо відома балерина Джелсі Кіркланд, ведучі в минулому балерини американського театру балету Джорджина Паркінсон і Маріанна Черкасскі.

За свою кар'єру вона виконувала партії в багатьох відомих класичних балетах, таких як "Жизель", "Баядера", "Дон Кіхот", "Спартак", "Спляча красуня" та інших, а також сучасних - "Sіnfonіetta", "Gemіnі" і "Por vos muero".

За партії в "Темі", "Варіаціях" і "Веселій вдові" вона була номінована на одержання призу Мо в 2002 році за досягнення в області танцювального мистецтва.

Торік, будучи спеціально запрошеною, Люсінда Данн разом з балетною трупою Бірмінгема танцювала в балеті "В далечіні від божевільної юрби", поставленому Девдом Бінтлі. Вона також виконала роль шляхетної дами в балеті "Три фехтувальники" і танцювала головну роль в "Швидкості", поставленої Стентоном Уелшем. Крім того, Люсінду запрошують в Сіднейский молодіжний балет.

Версія англійською: The Epoch Tіmes

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...