• Слідуючи зв'язкам по долі і підсилюючи напередвизначеність

  • Понеділок, 17 жовтня 2005 року
В давнину люди вірили у те, що шлюб наперед визначений. Мудрий китайський вислів: «Потрібна тисяча перероджень, щоб привести двох людей в один човен; потрібна тисяча років, щоб привести двох людей ділити одну подушку». Цей вислів показує, яким цінним є зв'язок по долі між чоловіком і дружиною. У величезному світі людей дві людини, які спочатку не знали один одного, можуть об'єднатися завдяки зумовленості долі.

Найпростіша інтерпретація кохання - це «кохання між чоловіком і жінкою». Насправді, слово «кохання» у звичайному розумінні є сучасним уявленням. У наші дні людське суспільство ставить акцент на «особистості» і ставить «себе» як пріоритет у будь-якому випадку: любити інших і вимагати, щоб інші любили тебе - наша концепція «кохання».

В давнину повний перелік правил етикету і високої моралі і етики обмежував почуття між чоловіком і жінкою. Так зване «кохання» була заснована на шлюбі. У такому разі кохання було стабільним і раціональним, і могло також бути визнаним і високо цінованим всім суспільством і урядом. Все «кохання» і всі «почуття» поза шлюбом були заборонені і вважалися неправедними.

Шлюб - велике зобов'язання в житті і зовсім не дитяча забава. Починаючи з того, як «Шість Обрядів» (таких як пропозиція разом з викупом; позитивний прогноз; прохання про призначення дати; розпорядок того, як наречений їде знайомитися з нареченою в дім її батьків і везе її в дім батьків нареченого) були встановлені в династії Чжоу, вони стали традицією, дотримуваною людьми у весільних обрядах впродовж тисяч років. Стародавні люди вклонялися вищим істотам, поважали людей, які слідували волі небес і цінували синів борг. Тому у весільній церемонії наречений і наречена показували пошану Небесам і Землі, щоб їх шлюб був визнаний, і виказували пошану батькам, щоб завоювати і їх визнання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...