• Слідство визначилося з офіційною версією смерті Майкла Джексона - це вбивство

  • Понеділок, 7 вересня 2009 року

За злою іронією долі, раптова смерть "короля поп-музики" Майкла Джексона офіційно визнана вбивством прямо напередодні його дня народження. Про це повідомляє ряд ЗМІ, посилаючись на офіційний прес-реліз відділу по розслідуванню вбивств поліції Лос-Анджелеса.
Так, згідно з повідомленням коронера (офіційна посадова особа в США, яка розслідує причину смерті), смерть наступила в результаті передозування цілим коктейлем анестезуючих речовин.
"Було виявлено, що препарати пропофол і лоразепам послужили основними чинниками, що стали причиною смерті Джексона", - мовиться в повідомленні коронера. В організмі померлого співака були також виявлені сліди вживання знеболюючих і седативних засобів: мідазолама, діазепама, лідокаїна і ефедрину.
Разом з тим, повний текст доповіді судмедекспертів поки залишається недоступним для широкої громадськості. Це зроблено в інтересах  слідства на прохання поліції Лос-Анджелеса.
Таким чином, сам висновок фактично спростовує трагічну смерть співака від одного пропофола,  адже його дія стала смертельною лише у поєднанні з іншими препаратами, введеними Джексону.
Також варто відзначити, що поки не прозвучало офіційного звинувачення колишньому лікареві Джексона Конраду Мюррею. Інакше він був би арештований.
Нагадаємо, раніше американські ЗМІ неодноразово висували припущення, що лікар є головним підозрюваним у цій справі. Разом з тим, він був останнім, з ким Майкл Джексон контактував перед смертю.
Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року в медичному центрі Каліфорнійського університету в результаті несподіваної зупинки серця. Співакові було 50 років. Раптова смерть  Джексона викликала у багатьох підозри, і поліція Лос-Анджелеса почала розслідування обставин смерті співака.
Похорони легендарного співака відбулися 3 вересня. Раніше сім'я Джексона вже переносила дату похоронів з 29 серпня, дня народження Джексона, на 31 серпня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...