• Shen Yun дає прем'єру в залі Бірмінгем (США)

  • Вівторок, 1 вересня 2009 року

Мешканці Алабами скоро отримають шанс побачити традиційну китайську культуру такою, якою вони її ніколи не бачили. Компанія Shen Yun Performing Arts дасть перший виступ в концертному залі Бірмінгем-Джефферсон Конвеншн комплекс (Birmingham-Jefferson Convention Complex (BJCC) увечері 21 і 22 серпня.

Постанова  Shen Yun прикрасила  своїми виступами в нинішньому році сцени вже 88 міст на п'яти континентах. Виступи отримали схвальні відгуки від різних співтовариств мистецтв, відомих осіб і китайських глядачів в 2006-2007 дебютному сезоні.

Всі художні аспекти постанови  Shen Yun, від костюмів ручної роботи  до цифрового фону на задньому плані, традиційної хореографії і музики, викликали у діячів різних галузей мистецтв подив і захоплення.

«Це вразило мене... хореографія феноменальна, я думаю, що це кращий показ, який я коли-небудь бачила. Кращий! Фон, танок, хореографія, музика і спів – все», - сказала Валентина Алексесс, колишня балерина Московського балету. – «Я дуже, дуже щаслива побачити це дивовижне і неймовірне  виконання. Я навіть не уявляла, що це буде так чудово».

«Це найвитонченіший показ, який я бачив за минулі п'ять років. Постанова  наповнена гуманністю і вишуканістю східного танцю», -  сказав Лі Фенгру, голова «Асоціації художників НаньФен».

Трупа Shen Yun стала відомою завдяки своєму незвичайному виконанню, а також мистецтву відображати суть традиційної китайської культури через музику і танок.

«Зазвичай ми чуємо про виконання пісень і танців різних культур, але це не так глибоко і не так ґрунтовно. Проте сьогодні в цьому залі відбувся найбільш незвичайний культурний показ, який я коли-небудь спостерігав і відчував», - сказав доктор Сіріл Бабідін, письменник, професор і критик.

«Божественні відчуття, духовність, високі цінності - ось що я відчув. Дуже незвичайно, дуже натхненно... Це перенесло мене назад в часі в красиву, чудову, глибоку китайську культуру... Це було настільки дивовижним!» - додав Бабідін.

Китайські глядачі у всьому світі оцінили Shen Yun як гордість всього китайського народу, як коштовність, яку неможливо відшукати в сучасному Китаї. Вони говорять, що  ніколи до цього не бачили справжню китайську культуру, настільки прекрасно виражену для західних глядачів.

«Як китаєць, я відчував себе повним гордості, побачивши, що багато західних глядачів аплодують артистам. Постанова Shen Yun доводить, що китайська культура набагато  багатша і глибша, ніж те, що  ми бачимо в сучасному Китаї», - відзначив відомий китайський вчений-дослідник Цю Юешоу.

Грейс Ву. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...