• Сенатори Атланти підтримують Shen Yun

  • Четвер, 28 січня 2010 року

Теплі дні прийшли до Атланти, особливо після низки днів при температурі близько десяти - двадцяти. У день відкриття шоу Shen Yun Performing Arts сяяло сонце, і останні шматочки льоду танули.

Cobb Energy Centre був заповнений повністю. Аудиторія аплодувала стоячи.

Точно так само, як і в інших країнах по всьому світі, люди в Атланті знову жадали побачити концерт Shen Yun. У 2006 році в Атланті пройшов один з дебютних концертів, у величезному залі будівлі Civic Center. Люди подолали довгий шлях, приїхавши з Флориди та Алабами, щоб побачити шоу. А зараз у розкішному залі Leed-certified Cobb Energy Centre будуть проходити 4 концерти.

З самого початку сенатори Джорджії Джонні Айсексон і Саксбі Чемблісс підтримували концерти Shen Yun.

Сенатор Айсексон написав у своєму листі: "Жителям Джорджії дуже пощастило, що трупа Shen Yun Performing Arts приїхала до нашого штату". Він сказав, що був упевнений в тому, що концерт буде захоплюючим і дивним. Його колега Саксбі Чемблісс високо оцінив старання артистів показати китайську культуру всім американцям. Він сказав, що вони роблять виняткову роботу, бажаючи донести китайські традиції мільйонам людей.

Сенатор Чемблісс написав: "Це прекрасний виступ відіграє велику роль у розумінні того, що Америка - це велика країна". Він подякував компанії Shen Yun і схвалив популяризацію азіатської культури, у якої є багато шанувальників.

"Нехай усі ваші бажання збудуться у новому році!"

Віце-губернатор Кейзі Кейгл написав, що для нього це "честь бачити всіх артистів тут".

"Ми раді, що ви обрали це місто для проведення такого вражаючого шоу, і ми пишаємося тим, що ви вирішили розповісти про ваші звичаї і традиції за допомогою музики, пісень і танців. Краса і грація виступаючих дозволяють нам забути про наші проблеми, про наше інтенсивне життя і допомагають просто отримувати задоволення від цього дивного концерту і дива, яке воно приносить. Спасибі вам за виступ, який зміг побачити весь світ. Я з нетерпінням ще хочу почути про ваше турне в найближчі роки. Повертайтеся в Джорджію, щоб знову представити красу, втілену у вашому шоу.

Мері Сільвер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...