• Сам собі дизайнер – поради професіонала

  • Четвер, 18 лютого 2010 року

Одна з найцікавіших пропозицій осені на виставці, присвяченій декору в Торонто – це майстер-класи по дизайну інтерєрів від Джанет Евен. Її підхід – суто практичний. Викладаючи основи облаштування приміщення, вона дає кориснів поради та розкриває набуті досвідом секрети майстерності. 

„Це проект „декор 101” – ви навчитесь, як самим можна прикрасити своє помешкання, як зробити це добре. Ми повісимо „дошки натхнення”, де ви зможете розміщувати фото ваших кімнат, в яких ви б хотіли змінити дизайн. Це буде відправною точкою роботи, -каже Евен. – Я буду допомагати з порадами, як краще розставити меблі в залежності від вашого образу життя. Наприклад, якщо у вас є дитина і ви маєте собаку, то дизайн кімнати буде сильно відрізнятись від того, який би був у двох пенсіонерів, що полюбляють відпочивати”.

Вона – відомий професіонал у сфері дизайну інтер’єрів. Евен регулярно з’являється на каналі CityTV в шоу Cityline. Вона також розповіла про останні модні тенденції для Chatelaine, the Globe і Mail, Chocolat, брала участь в Canada AM и серіалі Деббі Тревіса «Почни з нуля».

Евен говорить, що наймати дорогого дизайнера інтер’єрів вже не модно, і люди все більше схиляються до розробки власного проекту по дизайну. Вона вважає, що кожен може розвинути почуття стилю – треба лише пробудити його в людині і удосконалити.

„Не має значення, чи це маленький проект, типу оздоблення ліхтаря, чи щось більш серйозне, накшталт оновлення іетер’єру кімнати. Ви просто тренуєтесь, самі робите багато ескізів, замальовок – як це робить дизайнер чи стиліст. Кожен може розкрити свій потенціал, віднайти у собі дизайнера”, - вважає вона.

Він’єтки – буквально „маленькі імпресіоністські інсталяції” – спосіб легко надати вбраного виду приміщенню. Для цього три чи чотири предмети об’єднуються, пов’язані певною темою. „Це додає нового відчуття простору”, - каже Евен. Він’єтки дуже легко робити, вони являють собою свого роду виставкові експозиції у вашій кімнаті. Якщо ви скрізь в оселі розставите невеликі композиції, буде складатись враження, що над квартирою попрацював дизайнер.

Вона вважає, що актуальною на сьогоднішній день течією у дизайні інтер’єрів є „рух у бік  мужності і шику”. За словами Евен, „це припускає велику кількість орнаментів, графічних деталей, що використовували у минулому. Повертаються суто чоловічі елементи, на зразок темної дорогої шкіри, темних підлог і золота. Виходить своєрідне поєднання жіночнотсі форм і чоловічих матеріалів”.

Якими ще елементами можна доповнити дизайн? Евен впевнена, що коли щось тішить око, тоді це і спрацьовує: „Я вважаю, ви маєте завжди довіряти своїм очам. Якщо це виглядає привабливо, це і є добре”.

Евен розробляла дизайн „Дому мрії” на „Національному шоу домашнього дизайну-2009”, що проходив навесні у Торонто, таак само як і інших „Домів мрії” на подібних виставках. Вона сподівається об’єднати „якомога більше нових тенденцій у дизайні” і сподівається, що до людей, котрі побачать ці будинки, прийде натхнення і в них з’являться нові ідеї щодо благоустрою своїх помешкань.

„Я хочу показати дещо нове, те, як поєднати ці нові тенденції в межах вашого будинку. Тому, можливо, у експозиції існують перебільшення, перевантаження, але з неї ви можете обрати окремі елементи і вирішити, як буде краще застосувати їх у вашому житлі”, - каже Евен.

 

Джоан Делані. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...