• Оголошені результати Міжнародного конкурсу фотографії Великої Епохи-2009

  • Субота, 26 вересня 2009 року

Результати «Міжнародного конкурсу фотографії Великої Епохи 2009» були оголошені 3 вересня. Його переможцями стали учасники з більш ніж 10 країн.

На думку суддів конкурсу, світлини, надіслані цього разу, перевищили за якістю роботи попереднього конкурсу. І техніка, і художня концепція досягли вельми високого рівня.

Переможцями у трьох категоріях стали Цзян Юйю з Тайваню (номінація - «Новини та репортажі»), Чжень Фен Цзя з Нової Зеландії (номінація - «Суспільне життя») і Цзян Кунсюн з Тайваню (номінація - «Пейзажі»).

У складі жюрі конкурсу - шість відомих фотографів, художників і редакторів. Комітет отримав на заявку 123000 робіт від 3350 учасників з 89 країн.

У кожній з трьох категорій було одне перше місце, два других, чотири третіх і десять нагород за видатну майстерність.

За словами пана Дай Біна, голови жюрі, роботи дарують глядачеві відчуття милосердя і чистої краси, відповідно до вимог конкурсу.

Комітет також поінформував, що це другий «Міжнародний конкурс фотографії Великої Епохи-2009». Конкурс зацікавлений у роботах, які відображають реальні події та розповідають про прояви людяності, про соціальні умови та довкілля, «випромінюючи» при цьому дух справедливості, добра і краси.

Метою конкурсу є відродження ідей та форм традиційної естетики. Вони служать основою для оцінки представлених світлин.

«Якщо ви подивитеся уважно на роботи, які отримали нагороди, ви виявите, що багато з них - прості, але наповнені живою атмосферою. Після того, як ви розглянете всі відібрані роботи, ви відчуєте цю природність і гуманність. Ви зможете відчути, ніби повертаєтеся до свого дійсного "Я"», - сказав пан Дай.

Лінь Сяофань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...