• Оголошені переможці Міжнародного китайського конкурсу вокалістів

  • Понеділок, 30 серпня 2010 року

Нью-Йорк - в ці вихідні пройшов фінальний раунд четвертого Міжнародного китайського конкурсу вокалістів, що проводиться щорічно NTDTV.

Золоті нагороди (10 000 $) отримали: сопрано з Нью-Йорка Тан Сінсім за кращий жіночий вокал і Хуан Сінь з Канади за кращий чоловічий вокал. Сопрано Чень Ай Чунь з Тайваню і тенор Тьян Ге з Нью-Йорка, отримали срібні нагороди (3000 $ кожний).

Сопрано Йі Жен з Тайваню і Лін Веню з Аргентини, бас Лі Ціу і тенор Цзян Чун Юан отримали бронзові нагороди (1 000 $).

Протягом трьох днів близько 40 кращих китайських вокалістів, представники чотирьох континентів, продемонстрували свою майстерність у театрі Джона Джея в Коледжі Gerald W. Lynch в Нью-Йорку.

«Нью-Йорк - культурне перехрестя світу, - сказав Лань Елю, один з п'яти членів журі на прес-конференції в суботу, після півфіналу. - Проведення тут Міжнародного китайського конкурсу вокалістів дозволило нам залучити учасників з різних країн: Бразилії, Аргентини, Німеччини, Тайваню, та Японії».

Цей конкурс, який проводиться вже протягом 4 років, вважається престижним і високопрофесійним, в ньому беруть участь вокалісти бельканто світового рівня, що дозволяє підвищити рівень майстерності всіх учасників.

«Я думаю, що спів - це прояв самого найкращого в собі, - сказала Тан, володарка золотої нагороди, що почала займатися співом в 9 років. Вона заспівала у фіналі конкурсу арію Caro Nome з «Ріголетто» Верді і китайську, північно-східну колискову пісню.

- Потрібно не тільки показати вашу майстерність і талант, але також і вашу душу, почуття, і особисте розуміння - ваш погляд на мистецтво в цілому. Якщо ви використовуєте музику, як засіб для досягнення успіху, тоді пісня, яку ви співаєте, не торкнеться серця глядачів».

Учасники конкурсу - сопрано, мецо-сопрано, тенори і баси, згідно з правилами конкурсу, повинні були співати китайську класику, так само як і західні оперні арії, наприклад: Der Hölle Rache з Die Zauberflöt Моцарта, Che Gelida Manina з La Bohème Пуччіні, і Di Provenza il Mar з La Traviata Верді.

Цей конкурс - один з дев'яти, що проводяться глобальною китайської мережею NTDTV («Телебачення Нової Династії Тан»). Також проводяться конкурси: бойових мистецтв, живопису, фотографії, гри на скрипці, гри на фортепіано, моделювання та шиття традиційної китайської одягу династії Хань, кулінарії й танцю.

Вокалістки-учасниці:

Золото: Тан Сінсім, сопрано

Срібло: Чен Ай-Чунь, сопрано

Бронза: Лінь Веню, сопрано; І Чжень, сопрано

Заохочувальні премії:

Чоу Тін Хуей, сопрано

Као Юнг І, сопрано

Наташа Кун, сопрано

Лу Жень-Хуей, сопрано

Ширлі Ванн, сопрано

Ся Даньюй, середнє сопрано

Гюзель Закір, сопрано

Вокалісти-учасники:

Золото: Хуань Сін, тенор

Срібло: Тянь Ге, тенор

Бронза: Лі Цю, бас; Цзянь Чонг Юань, тенор

Заохочувальні премії: Чанг Яо Чунь, тенор; Чень Цзюнь Чінг, тенор

Хелена Чжу. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...