• Обережно - ПЕТАРДИ!!!!

  • Субота, 6 січня 2007 року
Важко собі уявити святкування Нового року без піротехнічних засобів - петард, феєрверків, ракет. Але далеко не всім вони додали радості в зимові свята. Тим не менш, торгівля ними триває, адже попереду ще й Різдво та старий Новий рік.

Як не стати жертвою недоброякісної піротехнічної продукції проконсультує старший інспектор державної інспекції цивільного захисту та техногенної безпеки Дніпровського РУДУ МНС в Україні Ткаченко Євген Юрієвич.

- необхідно купувати цей товар тільки в спеціально відведених для цього магазинах, які мають дозвіл на його продаж. Ні в якому разі не можна купувати цю продукцію на базарах, ринках, а тим паче просто з рук. Адже для отримання дозволу на реалізацію піротехнічних засобів господарям магазинів необхідно мати дозвіл від міліції, пожежної охорони, відповідну ліцензію та сертифікат якості продукту. Сертифікат видається після того, як піротехнічний засіб пройшов випробування в спеціальній пожежній лабораторії.

До того ж у випадку купівлі недоброякісної продукції та при наявності касового чека можна буде висунути претензії власникові магазину, а на базарі продавці не несуть жодної відповідальності за свій товар, велика частина якого може бути завезена контрабандою.

До відома: в період із 25 грудня по 8 січня в Україні від недоброякісної піротехнічної продукції постраждало 240 чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...