• На гала-концерті, присвяченому китайському Новому року, збуваються мрії

  • П'ятниця, 16 лютого 2007 року

Шоу, присвячене китайському Новому року, організоване телевізійним каналом Нова Династія Тан (ТБ НДТ), в даний час проходить по всьому світу. Незабутнє враження залишає танець прекрасних небесних дів - висока танцювальна майстерність, ефектні костюми, обличчя виконавців сяють усмішками.

Після закінчення концерту в Сан-Франциско ми пішли за лаштунки і взяли інтерв'ю у танцівниці Лян Шихуа з танцювальної трупи Фейтянь. У коридорі лунав сміх дівчат, тоді як ми зібралися разом подивитися фотографії, зроблені під час виступу. Лян Шихуа була небагатослівною - просто посміхалася, сидячи в оточенні артистів трупи. Зовні вона здавалася сором'язливою і стриманою в розмові. Американці китайського походження зазвичай погано розмовляють китайською мовою, проте про Шихуа цього сказати не можна. Вона зізналася, що на неї великий вплив здійснили батьки, які дотримуються традиційної культури Китаю. Вона також додала, що захоплюється традиційними міфами і легендами [Китаю] і мріє стати небесною дівою з легенди, "тому що у них таке пишне вбоання, а чисті обличчя такі прекрасні".

Мрії збуваються, коли на них падає вибір танцювальної трупи Фейтань

Шихуа вважає, що коли її прийняли в трупу Фейтань, її мрії збулися. Цього року ансамбль бере участь у гала-концерті ТБ НДТ, присвяченому китайському Новому року. Мета цього шоу - представити китайську міфологію через танці та пісні. У деяких танцях присутні сцени, що зображують Небеса, як вони представлені в живописі та скульптурах [печер] Дуньхуан*.

Спокійна свідомість приносить красу

Під час концерту багато глядачів говорили, що їм сподобався танець "На праведній землі". Це історія про те, як практикуюча Фалуньгун, замучена тортурами до смерті через те, що не захотіла відмовитися від своєї віри, врешті-решт, підноситься на Небо. Тим часом, злочинці отримали те, що їм належить - їх громом і блискавкою уразили Боги. У цьому номері Шихуа виконує роль Божества на Небесах, що грає на піпі, китайській [чотириструнній короткій] лютні. "Це божественно і чудово", - говорить Шихуа.

Вона поділилася з нами, що по-справжньому освоїти майстерність танцювального мистецтва для того, щоб зображати божество, є дуже важким завданням. Виробляти професійні навички - це дуже виснажлива і важка робота; іноді вона навіть падала від болю. Проте Шихуа наполегливо продовжує займатися, зносячи всі труднощі. У відповідь на питання, як їй вдається виражати божественність і святість під час виступу, дівчина відповідає, що їй для цього необхідно привести свідомість в чистий стан, оскільки тільки через свою свідомість, вираз обличчя і руху вона може передати глибший сенс танцю, і, таким чином, торкатися сердець глядачів. Шихуа додала, що крім роботи над професійною майстерністю вона також звертає увагу на вдосконалення своєї свідомості.

Шихуа вважає, що рухи в танці в принципі виражають красу, іноді м'яко, іноді сильно, але головне - це краса. "Тому я вважаю, що, тільки маючи спокійне серце, я зможу досягти рівня, необхідного для того, щоб мій виступ перед глядачами був прекрасним", - говорить Шихуа.

Примітка: Дуньхуан - місце, розташоване по ходу Великого Шовкового шляху, відоме великою кількістю буддійських статуй і зразків живопису.

Хуан Іянь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...