• Місія навчання Світової Фінансової Незалежності. Тільки хто був “Багатим Татом ” Роберта Кіосакі?

  • Понеділок, 28 листопада 2005 року

Він виховувався у “багатого татка” і у “бідного”. Тепер його історія надихає десятки мільйонів людей у всьому світі на те, щоб уникнути “скаженої гонки за грошима” і досягнути фінансової незалежності.

“Якщо Ви бідні, то Ви обмежені”- сказав Роберт Кіосакі, автор книги “Багатий Тато, Бідний Тато” та інших книг про індивідуальну позику і комерційну діяльність, в інтерв'ю газеті “The Epoch Times” від 23 жовтня.

За день перед цим Кіосакі виступав перед тріумфуючим десятитисячним натовпом в навчальному корпусі Реал Естейт Велс Експо міста Нью-Йорка.

Не дивлячись на те, що Кіосакі є успішним інвестором і підприємцем, він не розглядає це, як свій головний успіх. Його дійсний успіх у тому, що він надихнув мільйони інших людей слідувати його шляхом.

Американець японського походження в четвертому поколінні, батько Роберта Кіосакі мав ступінь доктора наук і був державним чиновником Управління Освіти в Гаваях, та все ж завжди прагнув заробити грошей - це був його “бідний тато”.

Батько кращого друга Кіосакі - його “багатий тато” - ніколи не закінчував восьми класів, та все ж з самих низів дійшов до положення одного з найбільш багатих людей у Гаваях.

Про те, ким є «багатий тато» Кіосакі, написано дуже мало, якщо не сказати - зовсім нічого. Цікаво те, що, можливо, вперше Кіосакі згадав про китайське походження свого “багатого тата”. “У Гаваях японець пішов у академію і уряд, тоді як китаєць зайнявся бізнесом і нерухомістю”, - сказав Кіосакі.

Ще в юності Кіосакі боровся між вибором: відхилити ідеї його рідного батька про те, що людина повинна спочатку закінчити хороший коледж, отримати добре оплачувану роботу і наполегливо працювати до пенсії, або натомість прийняти позицію батька свого кращого друга про те, що людина повинна навчитися примусити гроші працювати на нього. У цьому була різниця між ними. “Я - бунтівник”, - признається Кіосакі.

Після закінчення американської Торгової Морської Академії в Нью-Йорку, Кіосакі поїхав до В'єтнаму як пілот бойового вертольота Морської Корпорації. Після війни він залишив роботу продавця фірми “Xerox” і почав першу кампанію з продажу нейлону і гаманців Velcro, призначених для серфінгістів (родом з Гаваїв, він сам був серфінгістом).

З тих пір він починав декілька кампаній і зробив багато успішних інвестицій у нерухомість, а за останній час - у товари народного споживання.

Крім цього, за порадою “багатого тата”, він сплатив курси з нерухомості і персонального розвитку, куди він поступив у середині 70-х, які дали йому знання і мотивацію і послужили свого роду стартовим поштовхом у його русі по дорозі до фінансової незалежності.

Кіосакі дотепер видав близько десяти книг, включаючи “Багатий Тато, Бідний Тато”, об'єм продажів яких склав більше 20 мільйонів екземплярів 44-ма мовами в 80-ти країнах. Дивно, що його книги особливого добре продавалися в Китаї, де, як він сказав, з 20-ти рекомендованих урядом іноземних книг, дві - були його.

Кіосакі, проте, не дуже здивований тим, що його книги так добре прийняли в квазікомуністичній країні. Він міркував так: “Немає такого поняття, як комуніст. Всі китайці - капіталісти”.

Кіосакі вірить, що “Сполучені Штати й Англія, фактично, теж є комуністичними країнами”. Він виступає проти застосування важкого оподаткування в США для підтримки обтяжливих соціальних програм, включаючи соціальне забезпечення.

“З'являться мільйони американців, які ніколи не зможуть піти на пенсію, тому що це не відповідає їх вимогам”, - говорить він.

Головною темою вчення Кіосакі є правда про гроші.

Всі валюти світу - це “паперові гроші”, що означає: паперові гроші, не підкріплені встановленими активами типу золота або срібла, як в минулому. У зв'язку з девальвацією долара США, що відбулася за ці роки по цій системі, проста стратегія економії грошей вже не достатня.

У сучасному світі Кіосакі пропагує передусім знання про те, як уникнути боргів по кредитній картці. Наступним критичним кроком є те, як навчитися правильно вкладати гроші в наявну кредитну систему з обліком поточних економічних тенденцій.

У своїх книгах і лекціях Кіосакі пояснює, як банки заробляють мільярди доларів, дозволяючи ефективно друкувати гроші з “повітря”, використовуючи систему, відому як система фракційних резервів у банківській справі, і потім позичають гроші під відсотки.

Наприклад, банку потрібно буде мати тільки $10,000 у резерві, щоб надати кредит на $100,000 під заставу нерухомості, який вони повернуть у розмірі $250,000, включаючи основну суму і відсотки протягом 30-річної позики. Це один з прикладів того, як банки примушують гроші працювати на них, і Кіосакі намагається показати людям, як використовувати цей принцип життя.

Проте, банківська система, яка утримує більшість людей в “скаженій гонці за багатством”, наполегливо працюючих заради отримання грошей, може також бути одним з ключових моментів до фінансової незалежності.

Багато звичайних людей, що розуміють, як належним чином використовувати Фінанси, вкладають капітал у нерухомість, і можуть бачити різницю між тими бідняками, що йдуть на пенсію, і матеріально незалежними людьми.

Фактично, більшість нових мільйонерів розбагатіли на вкладеннях капіталу в нерухомість. Ці “таємниці багатства” зберігалися для нащадків у межах обраного кола багатих вкладників з-поміж банківських клієнтів. Сьогодні такі люди, як Кіосакі та інші, роблять ці таємниці доступними широким масам.

Те, чому він вчить у своїх книгах і лекціях, які він читає по всьому світу, історично ніколи не викладалося навіть у вищих університетах, в яких академічний рівень IQ вищий, ніж те, що Кіосакі називає “фінансовим IQ”.

У програму осіннього семестру 2005 року, проте, більше дюжини коледжів вперше уклали новий навчальний план, заснований на навчанні Кіосакі: “Багатий Тато.”CASHFLOW”. Грошовий потік. Персональний Фінансовий Курс”.

Інша основна тема лекцій і книг, написаних Кіосакі, стосується змін. “У цьому світі, що швидко розвивається, ті, хто не змінює себе і стримує своє зростання і навчання, будуть залишені позаду і стануть рабами системи”, - говорить він.

Наприклад, з моменту введення в 1996 році телекомунікаційного зв'язку, для компаній стало набагато легше укласти контракт з рофесіоналами з країн, що розвиваються, де вони можуть знайти фахівців того ж рівня кваліфікації, але з меншою зарплатнею, ніж в США.

Таким чином, сьогодні працівники повинні постійно мінятися і підвищувати знання, щоб пристосуватися до вимог сучасного світу. Дні довічних кар'єр закінчилися. Інтернет і телекомунікаційні технології ліквідовували мільйони робочих місць у застарілих галузях промисловості.

У той же час, ці технології дозволяють підприємцям і бізнесменам ефективно конкурувати з великими корпораціями, надаючи людям можливість повною мірою використовувати свої таланти.

Наприклад, проведене в липні 2005 року Міжнародним Науково-дослідним Центром A.C.Нільсена дослідження показало, що більш ніж 724,000 американців покладаються на їх “e-Bay бізнес” при отриманні свого первинного або вторинного доходу.

І це не про капіталізм без совісті, у Кіосакі і те і інше нероздільне. Він переконано вірить, що практична діяльність повинна вестися не тільки юридичним, але й етичним і моральним шляхом.

У той час, як він захоплюється іншими, які мають свій власний шлях і “несуть свій хрест” (як його сестра - черниця, яка слідує за Далай-Ламою), шлях, який відстоює Кіосакі в битві за свободу, - це не бути залученим у політику, а навчати людей знайти матеріальну незалежність.

Потрібно не тільки діяти по-іншому, але також і думати по-іншому. Він сказав: “Свобода не має ніякого відношення до уряду. Вона має відношення до того, як люди думають”.

Матт Гнайзд і Кен Вонг, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...