• Майстерність швидко продати будинок: як зацікавити покупця

  • П'ятниця, 19 лютого 2010 року

Так само, як засівають землю насінням, аби отримати врожай, так і зацікавлення потенційного покупця нагадує посівну. Жнива прийдуть, коли людина дійсно зацікавиться будинком. У випадку з його продажем добрим буде вже те, якщо ці жнива взагалі будуть, годі казати про те, що вони можуть бути плідними.

У нас, як у нової людини на ринку нерухомості, основною задачею є те, щоб якомога більше зацікавлених покупців прийшло оглянути ваш будинок. 

Якщо вам це вдасться, у вас стрімко зростуть шанси його продати, адже, коли з’являється інтерес, її супроводжує й відповідна енергія. Якщо у покупця складається враження, що інші не менш ніж він зацікавлені у придбанні цього будинку, процес прийняття рішення у цієї людини пожвавиться. Адже це слугує підтвердженням того, що нерухомість варта ціни, що за неї призначили... а можливо, коштує ще більше. 

Така ситуація створює сприятливу атмосферу для отримання одразу кількох пропозицій на купівлю будинку. Хоча й немає гарантії, що вам дійсно вдасться його продати, та все ж мати кількох потенційних покупців – це найкраще, на що може розраховувати продавець. В кінці кінців, клієнт може погодитись на встановлену ціну, або навіть заплатити більше. Оскільки цей будинок може комусь припасти до душі, то, щоб перебити конкуренцію на нього, покупець може запропонувати вищу ціну.  

 

Як можна досягти такого високого результату, виставляючи будинок на продаж? В операціях з майном немає ніяких гарантій, але існують засоби зробити так, щоб ваш будинок вирізнявся з-поміж інших. Якщо у вас є агент з нерухомості, якому ви дійсно можете довіряти, він допоможе вам досягти поставленої мети.

У більшості випадків насіння не проросте, якщо не докласти до цього певних зусиль – так само і з продажем нерухомості, треба буде попрацювати.

Адам Міллер. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...