• Ло Гань: сучасний “китайський гестапівець”?

  • Вівторок, 17 січня 2006 року
Візит Ло Ґаня до трьох країн Латинської Америки викликав міжнародне занепокоєння, і громадськість почала звертати пильну увагу на особистість і витівки цього “китайського гестапівця”.

«Велика епоха», 18 грудня 2005р. - Член Постійного комітету Політбюро компартії Китаю (КПК) Ло Ґань (Luo Gan) під час візиту до трьох країн – Аргентини, Уругваю та Куби, - безперервно вплутувався у різні інциденти, – повідомляє наш власний кореспондент  Сє Демін. 14 грудня перед будинком аргентинського парламенту стався інцидент побиття послідовників Фалуньгун і місцевих жителів хуліганами зі «служби громадської безпеки» Ло Ґаня. 16 грудня 2005 р., якраз під час його візиту до Уругваю, в Аргентині послідовники китайського цигун Фалуньгун, яких безпідставно побила поліція, подали позов до суду, за допомогою свого адвоката Алехандро Ковеса (Alejandro Cowes), на тих, хто мав пряме відношення до побиття. А це - банди «працівників громадської безпеки дипломатичної місії», котрі знаходяться у розпорядженні Ло Ґаня, та працівники федеральної поліції Аргентини, що були свідками цього інциденту, але не втручалися.

Факти з його біографії проливають деяке світло на цю особу. Ло Ґань обійняв свою теперішню посаду завдяки «інциденту 4 червня». Під «інцидентом 4 червня» мається на увазі кривава бійня на центральній площі Тянь-Ань-Мень Пекіна, коли за наказом керівництва держави Китаю з використанням військ, танків та зброї, було вчинено розправу над студентами і людьми, що проводили мирну демонстрацію 4 червня 1989 р.

Під час «інциденту 4 червня» Ло Ґань займав рішучу позицію придушення і зіграв надзвичайно велику роль у прийнятті рішення про придушення, а також у його організації. Він віддавав багато наказів підлеглим і весь час контролював ситуацію підтримання воєнного стану, введення військ у Пекін і розміщення їх на центральній площі Тянь-Ань-Мень. Напередодні, 3 червня, він цілу ніч у будинку уряду Китаю Чжун-нань-хай особисто керував і контактував з головним керівництвом озброєної міліції, міністерствами та ЗМІ. Про це докладно йдеться у книзі китайського письменника Чжан Лянпі (Zhang Liang Pi) «Справжня картина 4 червня”. Ло також ретельно підстроїв так звану сцену підпалу танків та авто народом задля виправдання придушення, і таким чином обдурив народ усього Китаю.

Останні декілька років Ло Ґань особисто віддає таємні накази про вбивство практикуючих Фалуньгун у в’язницях по всьому Китаю, в тому числі накази про те, щоб називати це вбивство не вбивством, а “самогубством» самих учнів Фалуньгун.

13 грудня 2005р. місцевою Асоціацією Фалунь Дафа Аргентини на Ло Ґаня було подано судовий позов у звинуваченні його в масовому геноциді та тортурах. 

Версія китайською
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...