• Кіноманам

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 10 листопада 2005 року
В родині Джулії Робертс(справжнє ім'я - Джулі Фіона Робертс) незабаром свято, у листопаді сину Фіннеаусу й дочці Хейзелсем’є виконується один рік.

Зараз вона одна із найвисокооплачуваних акторок світу, але свою кар'єру вона починала продавщицею в магазині спортивного взуття на Манхеттені. Після закінчення школи Джулія якийсь час вивчала журналістику в університеті Атланти, і тільки в 1986 році брат Ерік, який знявся більш ніж в 40 фільмах, допоміг їй одержати маленьку роль у кіно.

Коли ж фільм закінчили знімати, він був покладений на запилені полиці й випущений лише в 1990 році. Джулія була змушена перервати свій професійний дебют до 1988 року, потім вона знялася в епізоді Crime Story. У тому ж році, Робертс одержала пропозицію знятися ще у двох фільмах, у непомітному Satisfaction і чудакуватому Mystic Pizza. Останній ледве не завалив її кар'єру. Граючи роль португальської офіціантки в піцерії маленького містечка, Робертс одержала самі огидні відгуки від критиків по всій країні.

Її популярність почала зростати коли Джулія стала номінатом на Оскар як приречена наречена в Steel Magnolias (1989).

Її успіх остаточно закріпила славетна "Красуня" /Pretty Woman, 1990/, після якої Джулію полюбили глядачі із усього світу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...