• Кілька порад з планування вікон для маленьких приміщень

  • Субота, 20 лютого 2010 року

Створення інтер'єру невеликої кімнати - завдання не з простих, а тим більше підбір вікна до неї. Щоб допомогти вам вирішити цю задачу, нижче до вашої уваги подається кілька вдалих прикладів оформлення вікна у маленькій кімнаті і кілька корисних порад щодо цього.

Слід пам'ятати, що вікна являються продовженням стін і займають певний простір, який теж можна по-своєму обіграти. Перш, ніж взятись за розробку інтер’єру невеликого приміщення, слід вирішити, чи має кімната складати враження затишку, або ж вона має виглядати просторо.

Якщо ж хочете зробити так, щоб ваша кімната виглядала якомога більше, оберіть простий варіант вікна, без важких подвійних портьєр. Вони занадто громіздкі і займають чимало місця.

Якщо у кімнаті кілька вікон, зверніть увагу на те, щоб вони були оформлені однаково.

Ще один спосіб візульно збільшити простір невеликої кімнати – це декорувати і вікно, і стіни гармонійними, близькими за кольоровою гамою кольорами. В цьому випадку вікно не буде контрастувати зі стінами і вони справлятимуть враження одного цілого. Пам’ятайте, що будь-який контраст кидається в очі, і тільки підкреслює невеликі розміри приміщення.

Жалюзі – найкращий варіант, щоб зробити кімнату на вигляд більшою. Їх можна підняти, зробивши майже непомітними. Тоді кімната виглядатиме більшою і світлішою. Якщо ви повісите штори, то, щоб досягти такого ж ефекту, вам слід до кінця відкрити їх.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша маленька кімната виглядала затишно, слід все одно оздоблювати вікно просто, щоб воно не привертало забагато уваги і не було домінантою.

І, звичайно ж, подумайте, як гармонізувати все по кольору, формі й фактурі, щоб надати кімнаті відчуття затишку. Тканинні жалюзі, прості чи рулонні штори, їх поєднання з обивкою меблів та іншими деталями декору – вибір за вами!

Дизайнерське оформлення невеликого приміщення може здаватись складним, але за допомогою цих простих порад можна, незважаючи на будь-які обмеження, створити чудовий інтер’єр.

Автор Кеті Вілсон – спеціалість по ландшафтному дизайну, пише статті і дає консультації у цій галузіі, вона – експерт з опорядження інтер’єрів на LifetimeTV.com. Її ідеї для організації інтер’єру помешкання і присадибної ділянки можна продивитись на сайті www.DecoratingYourSmollSpace.com. Крім того, деякі цікаві поради дизайнерів можна знайти на Creativehomemaking.com.

Корисна інформація.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...