• Як не бути самотньою в день усіх закоханих

  • Середа, 14 лютого 2007 року

Сьогодні день святого Валентина. Це свято, якого немає в офіційних календарях, за декілька років стало воістину народним. Закохані парочки, сердечка, подарунки. Хороша атмосфера свята, коли є з ким її розділити. А якщо немає поряд тієї людини, з якою можна було б насолодитися цим святом? Навколо парочки, смішки, поцілунки, а ти наодинці. І добре, якщо ця самотність не турбує. А якщо в глибині душі щось щемить, попри незалежний зовнішній вигляд?

І хочеться плюнути на свято, і зробити вигляд, що його не існує, а в глибині душі настирливим мотивом: "Ну, і чим ти гірша ось того дівчати з плюшевим ведмедем і щасливими очима? А ось подивися, яка щаслива парочка. І ніби не красені обидва, а як їм добре один з одним. Чому ж у мене особисте життя не складається?!" Не зневіряйтеся. Головне - було б бажання знайти ту людину, поряд з якою і у вас будуть щасливі очі. Поки у вас є це бажання - не все втрачено.

Перше, що треба зробити - чітко сформулювати предмет бажань. Абсолютно щиро записати головне, що ви шукаєте в партнерові. Не варто переписувати - "високий блондин з блакитними очима і накачаним торсом" з глянцевого журналу, якщо спочатку ви цікавитеся, яку книжку прочитав співбесідник, а колір очей і розмір біцепса помічаєте тільки на десятому побаченні. Що саме для вас є головним? Чим докладнішим буде цей список, тим більша вірогідність того, що ви знайдете саме те, що хочете. Розповіли мені випадок. Дівчина записувала все, що вона хотіла б бачити в майбутньому партнерові. У список, який був завжди в задній кишені її джинсів, вона записувала риси, які їй сподобалися в співбесіднику. З часом цей список збільшувався. Вона складала його пару років.

Потім вона познайомилася з хлопцем, з яким у неї вмить виникла симпатія. Вони неначе знали один одного до знайомства, і відразу ж стали спілкуватися на різні теми. Через деякий час дівчина усвідомила, що цей хлопець - точне втілення її списку. На наступній зустрічі вона почала здалеку:

- Знаєш, я тут вела такий список - записувала туди все, що я хотіла б бачити у своєму майбутньому партнерові. І знаєш, я зрозуміла.

Хлопець її перебив:

- Ось такий список, чи що? - і дістав якийсь пом'ятий затертий папірець зі своєї кишені - Давай прочитаємо. Так, я хочу, щоб моя дівчина мала блакитні очі, грала в баскетбол.

Дівчина була в шоці. У її списку не було бажання, щоб хлопець грав у баскетбол, але вона просто не встигла це записати. Сама вона грала в баскетбол, і познайомилися вони на баскетбольному майданчику. Остаточно її добив наступний факт. Вона була брюнеткою, але вже років два мала фарбоване руде волосся. Незадовго до зустрічі з цим хлопцем вона раптом різко захотіла повернути собі свій природний колір волосся. Так вона і зробила. У хлопця в списку було написано - дівчина повинна бути брюнеткою. Продовжуємо розмову.

Отже, список ви склали. У будь-який момент ви можете його поповнити. Але краще не переписувати багато разів. Життя - не комп'ютерна гра. Щоб з'єднати лінії доль, потрібний час. Якщо ви постійно мінятимете свої вимоги, у підсумку ви так і ризикуєте залишитися ні з чим. Ваш принц йтиме до вас, а ваші вимоги вже стали іншими. В результаті він прийде до вас, а ви його просто не дізнаєтеся, тому що запити змінилися. Після того, як ви склали портрет свого чоловіка, починайте через усі доступні лінії зв'язку з навколишнім світом розповідати про те, що ви шукаєте саме таку людину. Правило старе, застосовується давно, часто приводить до бажаних результатів.

Поетеса і автор віршів чудових пісень Лариса Рубальська в одному зі своїх інтерв'ю розповідала, що їй було під тридцять, а вона була незаміжньою. Інша б турбувалася, а Лариса Рубальська почала через всі канали передавати послання друзям, знайомим знайомих, їх знайомим, а також родичам всіх перерахованих осіб. Суть така - дівчина шукає чоловіка, щоб вийти заміж. Її послання дійшло до чоловіка, який хотів одружуватися. Вони познайомилися і створили сім'ю. З тих пір вони не розлучалися. Лариса Рубальська радила не впадати у відчай, а випробувати такий спосіб. Для цього гарні всі лінії зв'язку - друзі, знайомі, родичі, колеги, все їх оточення, радіо, телебачення, Інтернет. Робіть себе і свої цілі максимально відомими. Проте, привертайте до них правильну увагу. Якщо ви розповісте про те, що вам потрібний партнер, місцевим п'яницям, навряд чи ви отримаєте потрібного партнера.

У приверненні правильної уваги я хочу розкрити пару секретів. Перше - ваше повідомлення повинне бути в реальності потрібної вам людини. Якщо ви шукаєте міцного хлопця вісім на сім, марно в своєму посланні розповідати про те, що ви - чутлива персона, яка не лягає спати без тому віршів Пушкіна, і шукаєте собі супутника життя. Звичайно, все можливо, але скоріше такий чоловік зрозуміє повідомлення, в якому вказується, що весела дівчина, яка любить спорт і здоровий спосіб життя, шукає собі напарника для роботи над фігурою. Подивіться на ваше повідомлення з погляду тієї людини, яку ви хочете знайти.

Якщо він його прочитає, чи захоче він поспілкуватися з автором послання? Це не так складно, як здається. Ідея тут така - ви навряд чи принадите тигра на пучок сухої трави. Ось козла на це можна спробувати принадити, але тигрові це буде просто нецікаво. Якщо ви хочете бути впевнені, що ви правильно складаєте повідомлення, поспілкуйтеся з чоловіками, які схожі на того, кого ви хочете знайти. Наприклад, якщо потрібний спортсмен, поспілкуйтеся із спортсменами. Які риси в жінках їм подобаються? На що вони звертають увагу? Якою повинна бути жінка, щоб вони захотіли з нею спілкуватися далі? Відповіді можете записувати. До речі, не виключено, що в процесі такого опитування ви вже познайомитеся з чоловіком мрії.

Потім зведіть воєдино результати опитування. Там буде щось загальне, що найчастіше зустрічається. З найбільшою часткою ймовірності потенційний партнер зверне на це увагу. Використовуйте це на повну силу в повідомленні, яке ви передаєте. Наприклад, загальним було те, що спортсменам подобаються жіночні пані. ОК! Складіть повідомлення про те, що жіночна, мила персона шукає чоловіка для того, щоб він познайомив її з азами спорту. Ніжна фея ніколи раніше не стикалася із сферою міцних чоловіків, і нічого в ній не розуміє. Тому вона шукає лицаря, здатного розкрити для повітряної феї світ спорту і пригод.

Повторюйте це у всіх повідомленнях, які ви доносите до потенційного партнера. І "ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не здавайтеся", як говорив сер Мальборо Уїнстон Черчіль, двічі прем'єр-міністр Великобританії. Кожній перемозі передує поразка. Чим нижче у вас опускаються крила, тим ближче ви підійшли до своєї мети. Коли взагалі вже труба настала, о-о-о! Ви на самому порозі. Ще трохи, і все почне мінятися, як по чарівництву. Головне тут - не відштовхнути те, на що довго чекали. Але це вже зовсім інша історія.

Другий секрет. Величезну роль відіграє якість повідомлення. Не можна передавати трохи другорядне. Все в посланні повинно бути вищого сорту. Як говорив герой безсмертного "Майстра і Маргарити", "осетрина не може бути другої свіжості". Ваше повідомлення не може мати трохи відходів. Або ви робите все класу люкс, або не витрачаєте свій і чужий час. Неважливо, скільки часу займе підготовка потрібного послання. Воно повинне бути естетичне - не більше, не менше. Зробіть його прекрасним. Найщиріші, найтепліші слова.

Найгармонійніші фотографії. Краща обробка. Ваше послання повинне бути таким же витвором мистецтва, як Ви самі. І ще. Отримайте задоволення від процесу пошуків того, хто вам потрібний. Якщо ви проведете пошуки якісно, вам більше не доведеться насолодитися цим процесом. Пам'ятайте це! Тому зробіть все за вищим розрядом. І, швидше за все, вам доведеться відбиватися від натовпу класних чоловіків, поки ви отримуватимете задоволення від того, що ви шукаєте чоловіка своєї мрії. Так влаштований цей всесвіт - ми отримуємо те, від чого ми тікаємо.

А хороших чоловіків багато. Щирих, чесних, сильних, ніжних. Їх реально дуже багато. І страждають від особистого життя, що не склалося, вони нітрохи не менше жінок. Вони просто цього відкрито не показують. Якщо із задоволенням донести своє естетичне послання до чоловічого серця, ковзаючи його інтересами, то день святого Валентина займе гідне місце у низці Ваших улюблених свят. Успіхів Вам і насолоди життям!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...