• Індійський йог провів без їжі і води 70 років

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 квітня 2010 року

В Індії 82-річний йог стверджує, що протягом 70 років обходився без їжі і води, харчуючись божественним еліксиром. Пралад Джані вже шість днів перебуває в ізоляції в лікарні міста Ахмедабад (штат Гуджарат) під суворим наглядом медиків.

За весь цей час він нічого не їв, не пив і жодного разу не ходив в туалет. Тим не менш, у нього не було ніяких ознак летаргії, погіршення самопочуття від голоду, втрати ваги або зневоднення.

За розповідями самого Джані, в сім років він пішов з дому і під час поневірянь знайшов здатність обходитися без їжі і пиття, харчуючись якимсь божественним еліксиром, посланим йому згори, вони надходять організм через небо.

Експерти, що спеціалізуються на подібних випадках, поки підтримують версію йога, незважаючи на те, що в їхній практиці нерідко доводилося стикатися зі звичайним шахрайством.

Тим часом історією Джані всерйоз зацікавилися індійські військові. Вони сподіваються, що дослідження допоможуть розгадати його незвичайні здібності. У цьому випадку, вважають вони, може бути знайдено спосіб, завдяки якому солдати або люди, що стали жертвами стихійних лих, зможуть довше обходитися без їжі до того, як прибуде допомога.

Лікарі продовжать спостерігати Джані протягом ще 15 днів. Тим часом в Індії відомі випадки, коли люди могли голодувати протягом 8 днів. Більшість людей не можуть вижити без їжі довше 50 днів. Однак найдовше голодування, яке було зареєстроване, становить 74 дні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...