• «Живі магніти» або невидима складова здоров'я

  • Середа, 2 грудня 2009 року
А чи знаєте Ви, що довкола  людини існує електромагнітне поле. Насправді воно оточує не лише тіло людини - різні поля існують всюди. Наприклад, ми постійно знаходимося  в магнітному полі Землі, без якого  просто не змогли б вижити.

Сьогодні вчені вже знають, що всі живі організми мають електричні та, як наслідок, магнітні поля. Ці поля можна визначити за допомогою спеціальної апаратури. Іншими словами, людина має не лише матеріальне тіло, але й електромагнітну складову, що володіє всіма її індивідуальними особливостями.

Ці два компоненти забезпечують зв'язок людини з навколишнім  світом на відповідному рівні: фізичному  або електромагнітному. На електромагнітне поле людини можуть впливати явища, які не видно людським оком, оскільки сприйманий ним спектр випромінювання вельми обмежений. Але це не значить, що ними можна нехтувати. У жодному разі…

 
Невидима  регуляція
          
Електромагнітне випромінювання може діяти безпосередньо на думки, поведінку, настрій, життєвий тонус або на будь-які фізіологічні функції. До такого висновку приходять сучасні вчені, змушені передивлятися багато положень традиційних медичних поглядів на природу захворювань.
 
Швидкість передачі імпульсу по мієлінових нервових волокнах («швидких»), не кажучи вже про переміщення регуляторів у рідинах організму, дуже низька для виконання цього завдання. Тому лише електромагнітні коливання можуть визначати діяльність незліченної кількості біологічних процесів у тканинах, а також відповідати за свідомий та підсвідомий прийом інформації.

А дослідження в сфері  хвилевої генетики дозволили Цзян Каньчжену  відкрити ще одну цікаву особливість, що відображає зв'язок випромінювання з ДНК. У своїх експериментах  Каньчжен опромінював качку і  курячі яйця біоелектромагнітними сигналами, які одночасно містили в собі енергію та інформацію. У результаті вилуплювалися курчата з ознаками качат.

Магнітне  поле Землі

Учені провели дослід, в якому помістили мишей в камери, що екранують від магнітного поля Землі. Через добу у тварин почалося розкладання тканин, як наслідок, дитинчата народжувалися лисими і зростали хворими. Проте миші, що жили в такому ж боксі, але з алюмінію (який не екранує магнітне поле), прекрасно розвивалися.

Магнітні  бурі в космосі та вдома

 
Під час магнітних  бур і підвищеної сонячної активності спостерігається чітко виражене зростання нервово-психічних захворювань, зростає токсичність ряду хвороботворних бактерій. У багатьох людей підвищується артеріальний тиск, і вони страждають на гіпертонічний криз.

Якщо підсумувати все  вищесказане, то можна уявити  наскільки важливу роль в стані  здоров'я людини відіграє електромагнітне  випромінювання. Можливо, поява нових  і посилення перебігу вже відомих  видів хвороб пов'язана з нашим зневажливим ставленням до цих «тонких» проблем. Невидимість різних видів випромінювань для очей людини робить їх особливо «підступними» причинами захворювань.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...