• Жінка вилікувала хребет духовним самовдосконаленням за два місяці

  • Вівторок, 15 вересня 2009 року

Опис незвичайного випадку лікування пошкодженого хребта за допомогою практики Фалуньгун з'явився на китайському сайті minghui. Незвичність полягає в складності захворювання та в швидкості його лікування.

37-річна Сяо Хун, яка проживає в сільському районі Чанчунь, довгий час відчувала біль у нозі (одна з них була коротша за іншу). В кінці 2007 року цей біль став таким сильним, що жінка виявилася прикованою до ліжка. У лікарні їй поставили діагноз: випадіння поперекового міжхребетного диска. Шість поперекових хребців у неї було знівечено, причому два з них повністю атрофувалися. Була потрібна негайна операція, але в родині не було на неї грошей, крім того, лікарі не давали жодних гарантій, що після операції її стан покращає.

Тоді Сяо Хун переїхала жити до своєї старшої сестри, родина якої практикувала Фалуньгун. Спочатку вона не могла виконувати жодних вправ, просто лежала та слухала лекції (аудіозапис лекцій, з якими виступав Майстер Лі Хунчжі, коли в 1992 р. вчив Фалуньгун  всіх бажаючих). Очевидно, її свідомість виявилася сильнішою за тіло, бо коли вона почала міняти себе зсередини, біль в ногах почав проходити, і незабаром Сяо вже могла сидячи медитувати. А потім і виконувати весь комплекс вправ. Через два місяці хребет відновився, крім того, її ноги стали однієї довжини. Зараз вона абсолютно здорова і  працює зі всіма в полі.

Практикуючі Фалуньгун говорять, що практика здатна вилікувати дуже серйозні захворювання, але вона не призначена для лікування. Оздоровлення - наслідок  духовного самовдосконалення. Коли людина вдосконалює душу, практика  очищає  й  тіло від будь-яких хвороб. Але якщо хтось використовуватиме Фалуньгун лише для лікування, не займаючись духовним розвитком, він не доб'ється ніякого ефекту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...