• Вода Ганлан - вода, перелита тисячу разів

  • Понеділок, 25 січня 2010 року

Вода, яка була перелита тисячу разів, в китайській медицині називають водою Ганлан. Кажуть, що вона була винайдена великим доктором Династії Мінь, ім'я якого Жуньцзінь Жань. У книзі китайської медицини Джин Куй Яоа Луа є рецепт, за яким готують відвар порею, прути касії, лакрічнік і ююба.

Цими ліками можна вилікувати бентун ци. Бентун ци не є важким захворюванням. Його ознака: коли газ піднімається з живота до горла. У цьому рецепті відвар потрібно готувати на воді Ганлан. Оскільки вода була піднята тисячу разів, вона може також змусити ліки піднятися. З точки зору сучасної науки, вода, яка була перелита тисячу разів - це вода, що містить більше кисню.

Я почув історію про вмираючого старого. Його син звернувся до дуже досвідченого лікаря китайської медицини. Лікар сказав, що хворобу важко вилікувати, але син, стоячи на колінах, попросив лікаря врятувати батьку життя. Лікар був зворушений синівським благочестям молодої людини і написав рецепт, сказавши, що трави потрібно відварювати у воді, яка була перелита тисячі разів. Лікар поставив великий чан води біля ліжка старого.

Син використовував водний ківш, щоб, переливати воду перед батьком. Батько був глибоко зворушений, бо син всю ніч переливав воду, щоб його вилікувати. Після того, як старий прийняв відвар, він незабаром поправився.

Ввочевидь, що вода Ганлан не була ключем до лікування старого, головним було синівське благочестя. У давнину люди високо цінували синівське благочестя, вони розцінювали це як гідність, яка повинна бути у людей. Щире і добре серце дійсно може змінювати навколишнє середовище.

Японські вчені досліджували ці феномени і виявили, що коли серце людини чисте і добре, то її голос міг формувати водні кристали у дуже красиві форми. Науковці використовували цей метод, щоб очистити воду, яку неможливо було очистити, використовуючи будь-яку сучасну технологію.

Сучасні люди мало звертають увагу на гідність. Скрізь погані думки, що забруднюють людей з дитинства, оскільки суспільство стає все більш і більш злим, з'являються нові сучасні хвороби. Хоча сучасні медичні наукові установи витрачають багато грошей на дослідження, вони не можуть знайти ліки проти цих сучасних хвороб.

Але в групі людей, які практикують Фалуньгун, ті серця, які раніше були забруднені, стали щирими та добрими. Їх різні хвороби, які не могли вилікувати ні західна, ні китайська медицина, були вилікувані практикою Фалуньгун. Факти підтверджують, що, тільки коли люди прагнуть до істини, доброти і терпіння, їх розум та серця можуть виправитися, а суспільство стане чистіше, здоровіше і краще.

Сунь Ченьгуань. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...