• Відмова від гламуру на користь здоров'я нації

  • Середа, 21 липня 2010 року
Сучасний образ гарної людини приносить суспільству багато проблем від психо-емоційних порушень та анорексії до спотворення критеріїв прекрасного. Уряд Австралії реально зміг оцінити збиток від гламуру для здоров'я нації, якщо брати до уваги вжиті заходи.

Безліч підлітків знаходиться в умовах все зростаючого тиску нереальних сучасних критеріїв краси тіла, які висувають до них глянцеві обкладинки журналів і модні дефіле. Частина з них, у зв'язку з постійним нервовим і фізичним виснаженням, опинилася в умовах серйозних порушень обміну речовин.

У зв'язку з цим, уряд Австралії прийняв рішучі заходи в боротьбі за здоров'я майбутньої нації. Міністр молоді Кет Елліс оприлюднила новий звід вимог, який торкнеться різних аспектів життя сучасної людини.

Приміром, модним агентствам рекомендується не брати на роботу моделей з низькими показниками індексу маси тіла; уникати комп'ютерної обробки фотографій, такої, як подовження ніг, видалення веснянок чи корекція талії; утриматися від показу худорлявих жінок або занадто м'язистих чоловіків, а навпаки, урізноманітнити показ різними формами статури моделей.

Заходи торкнуться особливостей маркетингу клінік пластичної хірургії, а також систем дієт для швидкого схуднення. Реклама цих способів корекції статури буде обмежуватися в різних видах.

Експерти з міністерства охорони здоров'я в найближчі шість місяців визначать вимоги для різних організацій, щоб надати зображенням тіла людини більш здоровий і привабливий вигляд, а також відродити традиційні уявлення краси.

"Зображення тіла є важливим питанням, тому що воно впливає на здоров'я та інші важливі аспекти нашого життя", - сказала пані Елліс.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...